"Pierwsza miłość". Ewa Skibińska wraca do serialu! Teresa i Marek znów będą razem?

"Pierwsza miłość" zaskoczy wszystkich widzów. W nowych odcinkach bowiem zobaczymy wielki powrót jednej z postaci. Do obsady "Pierwszej miłości" znów dołączy Ewa Skibińska.

Multimedia

"Pierwsza miłość" nowe odcinki od poniedziałku, 2.09.2019 o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv

Nowe odcinki "Pierwszej miłości" zaskoczą wszystkich widzów. Już jakiś czas temu pojawiła się informacja, że do serialu wraca Wojciech Dąbrowski, czyli ojciec Marysi (Aneta Zając). Mężczyzna znów pojawi się we Wrocławiu i wyjawi córce tajemnicę sprzed lat. Czy będzie miała ona związek z Dominiką (Aneta Zając)?

Nowa czołówka serialu Polsatu! Kto śpiewa tytułową piosenkę? Zobacz więcej

Okazuje się, że to nie jedyny wielki powrót do "Pierwszej miłości". Łukasz Płoszajski zdradził nam, że w serialu ponownie pojawi się Ewa Skibińska, czyli matka Kingi (Aleksandra Zienkiewicz). Na razie nie są znane szczegóły jej powrotu, nie wiadomo też, jaki wpływ będzie miała na dotychczasowe życie bohaterów.

W "Pierwszej miłości" pojawi się ktoś jeszcze... Sprawdźcie, co powiedział nam Łukasz Płoszajski czyli serialowy Artur Kulczycki.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • wertyka21 (gość)

    To Marysi mama, Kinga próbuje kolejną próbę sił, później gra jako jako STRYDZONA matka i na koniec sezonu.... Pozdrawiam aktorów i ich siłę pracy :)!

    06.09.2019 23:17

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×