"Pierwsza miłość". Gangster porywa Magdę. Czy Mikser popełni samobójstwo? [CO SIĘ WYDARZY]

W nadchodzących odcinkach "Pierwszej miłości" nie zabraknie emocji! Gangster porywa Magdę. Czy Mikser popełni samobójstwo? Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w "Pierwszej miłości"!

Multimedia

"Pierwsza miłość" od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv

W życiu bohaterów "Pierwszej miłości" sytuacja staje się coraz bardziej dramatyczna! Mikser (Błażej Michalski) za wszelką cenę chce pomóc byłej ukochanej wyrwać się z agencji towarzyskiej i rozpocząć nowe, spokojne życie z dala od gangstera Bolo, który traktuje dziewczynę jak swoją własność.

Magda (Karolina Sawka) nie chce być ciężarem dla przyjaciela. Próbuje znaleźć pracę, ale nie ma żadnych kwalifikacji. Bolo nie odpuszcza, porywa Magdę i żąda za nią kolejnej raty. Czas jest ograniczony. Mikser gorączkowo szuka gotówki. Zapożycza się u przyjaciół, którzy nie wiedzą o tym, że Mikser zadarł z niebezpiecznym gangsterem.

Mikser porwie Magdę z domu publicznego! Zostanie oskarżony o zabójstwo?Zobacz więcej

Problemy Miksera wychodzą na jaw, gdy Bolo pod pretekstem negocjacji postanawia pokazać Mikserowi, że nie ma szans na szczęśliwe życie u boku Magdy. Pobity Mikser wraca do Barbariana. Jest przerażony. Nie wie jak uratować dziewczynę. Przyjaciele orientują się, że chłopak wziął z pracy sznur. Wiedząc w jakim jest stanie obawiają się o jego życie.

Czy Mikser, nie widząc szans na uratowanie byłej ukochanej, faktycznie postanowi skończyć ze swoim życiem?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Paweł załanowski (gość)

    Mikser lesz cię isz na terapię zrub to dla Magdy osraw narkotyki drzłaj isz do lekarza do psychologa do pshatry nieh ci przepicie leki na nerwy zrub to co Krystyna udaj cię do ośroka na leszenie podaj cię terapii jak kohasz magde to zrub to dla niej będzie dobrze wyjdeś z nałogu a potem wruciś z ośrodka pogadajcie pogadaj z Magdą ułożyciś sobie życie z Magdą od nowa od zera

    03.10.2020 22:26

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×