"Pierwsza miłość". Grażyna Wolszczak zachwyca wyglądem. Nie uwierzysz, ile lat kończy w tym roku! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Grażyna Wolszczak od lat zachwyca urodą, upływający czas jest dla niej wyjątkowo łaskawy. Aktorka wciąż pojawia się w najpopularniejszych produkcjach telewizyjnych i filmowych, a ostatnio zadała szyku na konferencji ramówkowej Polsatu.

Multimedia

Grażyna Wolszczak czyli Judyta z "Ja wam pokażę!" wciąż zachwyca urodą. Tylko ona mogła zresztą wydać książkę "Jak być zawsze młodą, piękną i bogatą", którą napisaną z Iwoną L. Konieczną. Aktorka mimo upływu lat wciąż wygląda seksownie.

W jednym z wywiadów Grażyna Wolszczak stwierdziła, że jej kompleksy dotyczące własnego ciała skończyły się wraz z wiekiem nastoletnim. Gwiazda nie ukrywa jednak, że w utrzymaniu odpowiedniego wyglądu pomaga jej medycyna estetyczna. Aktorka twierdzi, że nie przesadza z zabiegami, ponieważ nie chce mieć zniekształconej twarzy. Stosuje jedynie działania nieinwazyjne, które powodują, że skóra jej twarzy jest w dobrej kondycji.

Polska aktorka obok Nicole Kidman. Jak doszło do spotkania? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Grażyna Wolszczak możemy aktualnie oglądać w serialu "Pierwsza miłość", gdzie wciela się w swoją imienniczkę. Aktorka zadała ostatnio szyku na prezentacji jesiennej ramówki Polsatu. Patrząc na jej zdjęcia nie sposób uwierzyć, że w grudniu br. skończy 60 lat. W galerii możecie zobaczyć zdjęcia aktorki. Jak się zmieniła?

Zobacz galerię

Źródło: WideoPortal, x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×