"Pierwsza miłość". Honorata Witańska jest singielką? Gwiazda Polsatu zdradziła nam, jak obecnie wygląda jej życie uczuciowe [TYLKO U NAS]

Honorata Witańska od pewnego czasu robi coraz większą karierę w Polsacie. Choć popularność aktorki rośnie dosłownie z dnia na dzień, to do tej pory wciąż niewiele było wiadomo na temat tego, jak wygląda jej życie uczuciowe. W rozmowie z Telemagazynem Honorata Witańska postanowiła uchylić rąbek tajemnicy i zdradziła, na czyją miłość może obecnie liczyć.

Multimedia

Honorata Witańska od pewnego czasu wyrasta na jedną z czołowych gwiazd telewizji Polsat. Pierwszy raz zrobiło się o niej głośniej za sprawą emitowanego na antenie kanału TV 4 (należącego do telewizji Polsat) serialu "Policjantki i policjanci", gdzie wcielała się w rolę asp. szt. Karoliny Rachwał. Z czasem aktorka dostała angaż to jednego z najpopularniejszych seriali stacji, "Pierwszej miłości", gdzie od kilku sezonów wciela się w postać serialowej Marty. Choć początkowo jej postać miała charakter epizodyczny, to z czasem stała się ona jedną z najważniejszych bohaterek w całej produkcji, która obecnie jest jedną z jej głównych twarzy.

Ewelina już niebawem wyjdzie z więzienia? Bartek od dawna na to czekałZobacz więcej

Honorata Witańska jest singielką? Wiadomo, jak wygląda jej życie uczuciowe

Choć Honorata Witańska obecnie cieszy się sporą popularnością i na swoich social mediach chętnie dzieli się kulisami ze swojego życia zawodowego i prywatnego, to okazuje sporą skrytość, jeśli chodzi o jej życie uczuciowe. Jednak w rozmowie z naszym serwisem, aktorka postanowiła się otworzyć w tej kwestii i zdradziła, czy w jej życiu pojawił się jakiś wybranek, który obdarowałby ją swoją miłością. Okazuje się, że obecnie aktorka jest singielką i wciąż czeka na tego jedynego, który skradłby jej serce.

Ja tę miłość to spotykam bardzo często, natomiast w tej chwili głównie upajam się miłością mojej rodziny i moich przyjaciół - wyznała Honorata Witańska w rozmowie z Telemagazynem.

Zobacz galerię

Krzysztof Rutkowski szybko zakończy swój udział w "Tańcu z gwiazdami? "Mogę nie mieć czasu na regularne treningi"Zobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • BARTOMIEJ SWIDERSKI (gość)

  AGNIESZKA PAWELKIEWICZ

  28.07.2022 14:24
 • GERZGORZ MALECKI (gość)

  MACIEJ JACHOWSKI

  28.07.2022 14:17
 • RAFAL KROLIKOWSKI (gość)

  MICHAL LESIEN

  28.07.2022 14:16
 • KACPER KUSZEWSKI (gość)

  STEFFEN MOLLER

  28.07.2022 14:13
 • MACIEJ ZAKOSCIELNY (gość)

  MARCIN BOSAK

  28.07.2022 14:12
 • PIOTR ADAMCZYK (gość)

  MACIEJ STUHR

  28.07.2022 14:10
 • MAREK KALITA (gość)

  PIOTR GRABOWSKI

  28.07.2022 14:08
 • PAWEL DELAG (gość)

  BARTLOMIEJ KASPRZYKOWSKI

  28.07.2022 14:05
 • SLAWEK UNIATOWSKI (gość)

  TOMASZ KAROLAK

  28.07.2022 14:03

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×