"Pierwsza miłość". Igor wychodzi z więzienia! Zniszczy rodzinę Wekslerów? [ZDJĘCIA]

W "Pierwszej miłości" Sabina układa sobie spokojne życie bez Igora. Formalnie, wciąż jest jednak jego żoną. Kaczmarczyk nie tylko nie chce jej dać rozwodu, ale planuje jak najszybciej wyjść na wolność. Metody jego działania uderzają mocno w całą rodzinę Wekslerów.

Multimedia

Mimo początkowego wahania, kiedy Natan prosi ją o rękę, mówi „tak”. Jest tylko jeden, dosyć duży problem, stojący na drodze do ich szczęścia – Igor i brak formalnego rozwodu Sabiny z nim.

Karol odwiedza Kaczmarczyka w więzieniu ale jego wizyta tylko jeszcze bardziej rozjuszyła Igora. Podobnie jak odwiedziny Natana, który ostrzega go, żeby zostawił Sabinę w spokoju i jak najszybciej usunął się z ich życia, które chcą spędzić razem. Igor nic sobie nie robi ze słów Natana i śmieje mu się prosto w twarz - nie zamierza przecież zabawić długo w więzieniu. Jego plan zakłada, że przy pomocy prokuratora Lisnera wyjdzie szybko na wolność.

CZYTAJ TAKŻE: "PIERWSZA MIŁOŚĆ". NATAN OŚWIADCZA SIĘ SABINIE [ZDJĘCIA] SERIALOWY PRZEWODNIK. CO SIĘ WYDARZY WIOSNĄ W "PIERWSZEJ MIŁOŚCI"? [ZDJĘCIA]

Kaczmarczyk po raz kolejny staje przed sądem. Rodzina Wekslerów jest przekonana, że Igor wraz z adwokatem przygotowali jakąś „bombę”. Nie mylą się. Świadek w sprawie – Marzena Zuber zeznaje, że Agata popełniła samobójstwo. Tym samym Kaczmarczyk zostaje oczyszczony z zarzutów o morderstwo.

Do złożenia zeznań zostaje wezwany również Natan. Na światło dzienne zostaje wyciągnięty fakt, jakoby Wekslerówna zdradziła Igora z doktorem Wójcikiem. Sabina jest załamana, bo wszystko wskazuje na to, że nigdy nie uda jej się uwolnić od Igora.

Strażnik więzienny przynosi Kaczmarczykowi nietypową przesyłkę. Weksler jest przekonany, że chłopak szykuje się do ucieczki. Jest zdesperowany i zdecydowany podjąć wszelkie kroki, żeby Igor nigdy nie wyszedł na wolność. Prokurator ostrzega Karola, żeby odpuścił Kaczmarczykowi i informuje go, że jeśli więźniowi coś się stanie, to Weksler będzie pierwszym podejrzanym.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×