"Pierwsza miłość". Joanna Moro na pięknych zdjęciach z planu serialu. Nie przejmuje się krytyką fanów [CO SIĘ WYDARZY?]

Joanna Moro na nowych zdjęciach z planu "Pierwszej miłości" pozuje uśmiechnięta i radosna wśród kwiatów. Mimo fali krytyki, która na nią spłynęła po występie na "Wakacyjnej trasie dwójki" aktorka zdaje się żyć pełnią życia i cieszyć się na nadchodzące odcinki serialu.

Multimedia

"Pierwsza miłość" po wakacjach. Joanna Moro na planie

Ostatnio głośno było o pięknej blondynce, z okazji jej nieudanego występu w TVP. Widzowie nie pozostawili na niej suchej nitki, krytykując brak umiejętności wokalnych. Jak wiadomo nie można utrafić w gusta wszystkich, dlatego aktorka zdaje się nie przejmować negatywnymi komentarzami i pozuje uśmiechnięta na zdjęciach z planu "Pierwszej miłości". Jak widać powróci po wakacjach, czy jednak w tej samej roli?

Wcześniej występowała w serialu jako reżyserka Barbara, a jej wątek meandrował wokół Janka (Maciej Mikołajczyk) i Kingi (Aleksandra Zienkiewicz). Czy po wakacjach Joanna Moro ponownie namiesza?

Joanna Moro grała też tytułową rolę w serialu "Anna German", o wybitnej wokalistce.

Wow 😍

Świetne zdjęcia👏😮😍

Pięknie ❤️ uwielbiam słoneczniki 😍 - to tylko niektóre komentarze pod zdjęciem aktorki

Jak widać miło małych potknięć, aktorka ma zagorzałe grono fanów, którzy tylko czekają na jej najnowsze zdjęcia. Zdaje się, że po wakacjach pojawi się w serialu.

Nowe zdjęcia Joanny Moro w galerii

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×