"Pierwsza miłość". Kaśka chce powstrzymać Wiolę przed ślubem! Kordian go zastrzeli? [CO SIĘ WYDARZY]

W nowych odcinkach serialu "Pierwsza miłość" Kordian dopnie swego i zorganizuje uroczystość ślubną dla Wioli i Dalemira! Czy Kaśka zdoła go powstrzymać? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Pierwsza miłość" od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv

Wiola (Diana Kozłowska) uciekła z domu i zamieszkała w "Azylu", sekcie prowadzonej przez tajemniczego Kordiana (Adam Krawczuk). Dziewczyna bardzo zaangażowała się w działania grupy i zaczęła nabierać wątpliwości, dopiero gdy guru... znalazł dla niej męża!

Tomek nie skończy szkoły?! Artur i Kinga będą wściekliZobacz więcej

Kaśka (Michał Koterski) bardzo ucieszył się, że Wiola postanowiła do niego wrócić, ale jego radość nie potrwa długo, bo jego pasierbica ostatecznie zgodzi się na zaaranżowane przez Kordiana małżeństwo. Jej przybrany ojciec nie będzie mógł się z tym pogodzić i za wszelką cenę będzie chciał ją powstrzymać.

W jednym z premierowych odcinków serialu "Pierwsza miłość" Kaśka z pomocą Miksera (Błażej Michalski) będzie chciał odbić Wiolę ze ślubu. Dostanie się do sali bankietowej nie będzie jednak wcale łatwe. Mężczyzna nie podda się jednak, podstawi sobie drabinę i wejdzie do budynku przez okno!

Kordian nie będzie zadowolony z niezapowiedzianej wizyty. Mimo wszystko będzie chciał doprowadzić do ślubu Wioli i Dalemira (Kamil Dawid Gałuszka). Wyceluje do rywala z broni, aby nie sprawiał mu już żadnych problemów! Patową sytuację przerwie dopiero przyjście prawdziwego urzędnika stanu cywilnego.

Nowy serial z Robertem Górskim i Mikołajem Cieślakiem już na wiosnę w Polsacie! O czym będzie?Zobacz więcej

Dalemir zorientuje się, że Kordian chciał go oszukać. Zaatakuje guru i wyrwie mu broń! Kaśka nie będzie mógł jednak poczuć się bezpiecznie. Niedoszły mąż Wioli będzie chciał osobiście zabić ojczyma swojej wybranki. Saniewski znajdzie się w śmiertelnym niebezpieczeństwie!

Stojący przed budynkiem Mikser zacznie się coraz bardziej niepokoić. W końcu postanowi wezwać policję. Czy funkcjonariusze dotrą na czas? Czy Kaśka zdoła uratować siebie i Wiolę? Dowiemy się już wkrótce!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×