"Pierwsza miłość". Kaśka pomyli dziewczyny i umówi się z ekscentryczną Lucynką! Wyląduje z nią w łóżku? [CO SIĘ WYDARZY]

W nowych odcinkach serialu "Pierwsza miłość" Kaśka zacznie spotykać się z Lucynką, wierząc że to właśnie ją wybrała dla niego Gosia. Prawda będzie jednak zupełnie inna! Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Pierwsza miłość" od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv

Już wkrótce Kaśka (Michał Koterski) otrzyma tajemniczą przesyłkę. Znajdzie w niej nagranie od Gosi (Magdalena Różańska), która poprosi go, aby znalazł sobie nową miłość i... znajdzie mu nawet odpowiednią kandydatkę! Co z tego wyniknie?

Wanda odzyska pamięć, a Pamela wróci do domu! Kulas trafi za kratki za porwanie?Zobacz więcej

Saniewski długo będzie miał opory, ale w końcu postanowi spotkać się z koleżanką zmarłej ukochanej. Umówi się z nią w Barbarianie, ale... pomyli dziewczyny i zamiast z Mają zacznie rozmawiać z Lucynką, która nie będzie miała zamiaru wyprowadzać go z błędu!

Ich randka będzie miała dość niefortunny przebieg, bo Kaśka niechcący złamie dziewczynie nos! Gdy następnego dnia Lucynka znów pojawi się w Barbarianie, Saniewski będzie bał się, że będzie chciała wyciągnąć od niego odszkodowanie. Ta jednak będzie miała ochotę na kolejną randkę!

Powrót Dominiki! Siostra Marysi pomoże wyciągnąć ją z psychiatryka?Zobacz więcej

Druga randka pary zakończy się w łóżku! Kaśka wciąż jednak będzie czuł, że z dziewczyną coś jest nie tak. Zacznie zastanawiać się, jak w delikatny sposób zakończyć tę znajomość. Nie będzie mógł zrozumieć, dlaczego Gosia wybrała dla niego właśnie taką partnerkę.

Czy Kaśka odkryje, że Lucynka nie jest tą, za którą się podaje? Jak dalej potoczy się ta znajomość? Dowiemy się z nowych odcinków serialu "Pierwsza miłość"!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Wwwww (gość)

    To jest Lucyna, nie ma za co

    28.03.2021 19:55
  • Effka (gość)

    Drogi autorze ,zamotałeś.Pomyliles imiona, Kaska spotyka się z Mają a nie z Lucynką. Niema za co .

    27.02.2021 19:29

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×