"Pierwsza miłość". Kinga i Marysia wyjadą do Mołdawii, aby szukać Janka! Znajdą go żywego? [CO SIĘ WYDARZY]

W nowych odcinkach serialu "Pierwsza miłość" Kinga i Marysia wyruszą do Mołdawii, aby szukać Janka. Czy uda im się odnaleźć dziennikarza? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Pierwsza miłość" od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv

Kinga (Aleksandra Zienkiewicz) dostała wiadomość, że Janek (Maciej Mikołajczyk) zginął w wybuchu w Mołdawii. Kulczycka przeczuwa jednak, że jej ukochany żyje i nie może pogodzić się z tym, że został uznany za zmarłego...

Julka i Marysia wrócą z leczenia w USA! Teraz wszystko już będzie dobrze?Zobacz więcej

W jednym z nowych odcinków "Pierwsza miłość" Kinga wraz z Marysią (Aneta Zając) wyjadą do Mołdawii, aby szukać Janka. Tam jednak trop się urwie. Na miejscu wynajmą prywatnego detektywa, który ma pomóc im odnaleźć dziennikarza. Mężczyzna zażąda od nich jednak dużych pieniędzy na łapówki dla świadków i urzędników.

Gdy detektyw zacznie żądać kolejnych sum pieniędzy, Marysia zacznie podejrzewać, że padły ofiarą oszusta. Okaże się, że jej podejrzenia są słuszne. Kinga powoli zacznie tracić nadzieję na odnalezienie ukochanego. Postanowi jednak jeszcze rozwiesić plakaty z podobizną Janka i odwiedzić kilka przygranicznych szpitali.

Gdy kobiety zaczną już tracić nadzieję, do uszy Kingi dojdzie znana jej melodia! Będzie to... Janek, który cudem przeżył wybuch i trafił do jednego ze szpitali. Kinga będzie przeszczęśliwa! Postara się otoczyć go jak najlepszą opieką.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×