"Pierwsza miłość". Kinga i Oskar uwięzieni w śmiertelnej pułapce! Czy ktoś ich znajdzie? [CO SIĘ WYDARZY]

W nowych odcinkach serialu "Pierwsza miłość" Kinga i Oskar wybiorą się na wycieczkę do pobliskich sztolni. Niewinna wyprawa będzie miała jednak tragiczny finał! Sprawdź, co ich czeka!

Multimedia

"Pierwsza miłość" od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv

Kinga (Aleksandra Zienkiewicz) i Oskar (Filip Gurłacz) rozkręcili nowy biznes. Wspólnie organizują obozy surwiwalowe. Nowa znajomość obudziła w Kulczyckiej ogromne pokłady pozytywnej energii, ale w nowych odcinkach serialu "Pierwsza miłość" sprowadzi na nią także śmiertelne niebezpieczeństwo!

Daniel Olbrychski dołączył do obsady! Kogo zagra?Zobacz więcej

Po jednym z jednodniowych obozów surwiwalowych Kinga i Oskar postanowią wybrać się na wycieczkę po pobliskich sztolniach. W trakcie zwiedzania jaskiń Kulczycka nagle zauważy, że liny, których użyli do zejścia, są przetarte i nie można ich użyć do wyjścia na powierzchnię.

Oskar będzie pewny siebie i nie przestraszy się zagrożenia. Postanowi przeszukać pozostałe korytarze, dzięki czemu uda się w końcu znaleźć wyjście. Sytuacja będzie jednak bardziej skomplikowana, niż mu się początkowo wydawało. Wszystkie szlaki zostały zalane. Kinga i Oskar znajdą się w śmiertelnej pułapce!

Tymczasem Artur (Łukasz Płoszajski) cały czas będzie próbował bezskutecznie dodzwonić się do żony. W końcu postanowi powiadomić policję. Czy pomoc nadejdzie na czas?

Wielki sukces Sylwii i Janka! Hiszpan w końcu trafi do aresztu!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×