"Pierwsza miłość". Krystian wraca na studia! Zdradzi Kalinę z koleżanką z roku? [CO SIĘ WYDARZY+WIDEO]

Krystian ustabilizował swoje życie i razem z Kaliną wychowuje córeczkę. Czas jednak na kolejne wyzwania - Krystian wróci na studia! Sprawdź, co o kolejnych losach bohatera serialu "Pierwsza miłość" powiedział nam Patryk Pniewski!

Multimedia

"Pierwsza miłość" od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Polsacie! - sprawdź program tv

Krystian (Patryk Pniewski) studiował na ASP, ale postanowił zrobić sobie przerwę i wziąć urlop dziekański. W tym czasie w jego życiu wiele się wydarzyło. Po tym, jak udało mu się odzyskać Kalinę (Magdalena Wieczorek), został ojcem i wziął ślub. Teraz czas na rozwój zawodowy.

Kalina i Krystian nie radzą sobie z dzieckiem? Piotrek nie da im spokoju! [CO SIĘ WYDARZY]Zobacz więcej

W nowych odcinkach serialu "Pierwsza miłość" Kalina namówi Krystiana, aby wrócił na studia. Dzięki temu młody tata będzie mógł na nowo oddać się swojej pasji - malowaniu.

- Krystian pracuje tymczasowo jako ochroniarz w galerii handlowej. Chyba nikt nie chciałby, żeby jego córka myślała, że tata spoczął na laurach i nie daje nic od siebie, aby zapewnić jej lepszą przyszłość - wskazuje Patryk Pniewski. - Gdy Krystian wyjedzie na warsztaty ze swoim rokiem, pojawi się nowa postać. Będzie to kobieta - dodaje. Czy to oznacza kłopoty? Koleżanka ze studiów (w tej roli Żaneta Homa) zawróci Krystianowi w głowie?

Artur brutalnie pobity za romans z Natalią! Kulczycki trafi do szpitala! [STRESZCZENIE ODCINKA+DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×