"Pierwsza miłość". Łukasz będzie adwokatem Dominiki! Co na to Melka? [CO SIĘ WYDARZY]

W nowych odcinkach serialu "Pierwsza miłość" relacja Melki i Łukasza mocno się skomplikuje. Magnus zostanie bowiem adwokatem porywaczy Marysi! Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"Pierwsza miłość" od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv

Już wkrótce w serialu "Pierwsza miłość" rozpocznie się proces Dominiki (Aneta Zając) i Igora (Piotr Trojan). Wydawać by się mogło, że w tej sprawie wszystko jest już jasne, lecz okaże się, że ta sprawa jeszcze namiesza w życiu bohaterów!

Michał Malinowski wyjeżdża z Polski! Co z serialami, w których występuje?Zobacz więcej

Melka (Ewa Jakubowicz) uda się do sądu, aby złożyć zeznania w procesie porywaczy Marysi (Aneta Zając). Ku swojemu zaskoczeniu, na sali sądowej spotka Łukasza (Jan Wieczorkowski). Magnus powie jej, że jest adwokatem Dominiki i Igora! Policjantce będzie ciężko przetrawić tę informację.

Najgorsze ma jednak dopiero nadejść! Na sali sądowej Melkę czeka bardzo ciężka przeprawa, ponieważ Łukasz nie będzie zamierzał dawać jej taryfy ulgowej. Prawnik zrobi wszystko, aby zdyskredytować zeznania policjantki.

Paulina i Bartek pójdą razem do łóżka! To tylko seks czy odrodzona miłość? Zobacz więcej

W pewnym momencie również Marysia dowie się, że adwokatem jej prześladowców jest chłopak jej dawnej podopiecznej. Melka będzie musiała odbyć bardzo nieprzyjemną rozmowę z Domańską i jakoś jej to wszystko wyjaśnić.

Czy proces w sprawie porwania Marysi poróżni zakochanych? Tego dowiemy się już wkrótce!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×