"Pierwsza miłość". Łukasz i Paweł wyznają Melce miłość! Którego z nich wybierze? [CO SIĘ WYDARZY]

Melka będzie rozdarta między dwoma mężczyznami - w tym samym czasie miłość wyznają jej Łukasz i Paweł! Którego z nich wybierze? Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"Pierwsza miłość" od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv

Melka (Ewa Jakubowicz) była kiedyś narzeczoną Pawła (Michał Malinowski), ale ich związek się rozpadł. Niedawno w życiu policjantki pojawił się także przystojny prawnik Łukasz (Jan Wieczorkowski). Jest on jednak synem groźnego gangstera, co jest dla niej nie do zaakceptowania.

Dominika dowie się, że jest siostrą Marysi! Wykorzysta to do uniknięcia kary?Zobacz więcej

W nowych odcinkach serialu "Pierwsza miłość" w Melce narodzi się na nowo pewne uczucie do Pawła, na którym wyląduje na randce zorganizowanej przez Piotrka (Michał Mikołajczak). Dawni narzeczeni spędzą razem miłe chwile, a jakiś czas później Paweł wyzna Melce miłość!

Dziewczyna będzie bardzo zaskoczona! Postanowi porozmawiać o tym z Kingą (Aleksandra Zienkiewicz), która jednak nie da jej gotowego rozwiązania. Decyzji nie ułatwi jej także niezapowiedziana wizyta Wodnika (Daniel Olbrychski), ojca Łukasza, który zabroni jej jakichkolwiek kontaktów z jego synem.

Ojciec Łukasza chce przekupić Melkę! Co zrobi policjantka?Zobacz więcej

Melka postanowi umówić się na kolejne spotkanie z Pawłem, ale jednocześnie spróbuje dogadać się również z Łukaszem. Magnus przeprosi ją za ojca i również wyzna jej miłość! Policjantka nie będzie wiedziała co robić. Wystawi Pawła i nie przyjdzie na umówioną randkę.

Zraniony mężczyzna zacznie pić. Następnego dnia na ciężkim kacu spotka się z Melką, której zada tylko jedno pytanie: czy kocha Łukasza?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Ona (gość)

  Powinna wrócić do Pawła

  14.10.2019 07:06
 • Aga (gość)

  Ale nie wróci. Niestety. Paweł wyjedzie. A ona weźmie ślub z Łukaszem

  10.10.2019 00:08
 • Madzia Piła (gość)

  Moim zdaniem Melka powinna wrócić do Pawła

  09.10.2019 19:38

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×