"Pierwsza miłość". Łukasz Płoszajski hakuje umysły w Telemagazynie! Zobacz, co wydarzyło się podczas jego wizyty w naszej redakcji!

Łukasz Płoszajski odwiedził nas w redakcji i postanowił NA ŻYWO zaprezentować nam swoje możliwości jako Haker Umysłu. Czy udało mu się odczytać myśli redakcji Telemagazynu i Polska Press Grupy? Przekonajcie się sami!

Multimedia

Łukasz Płoszajski w redakcji Telemagazynu

Nie od dziś wiadomo, że plan serialu "Pierwsza miłość" to nie jedyne miejsce, gdzie można zobaczyć Łukasza Płoszajskiego, czyli serialowego Artura Kulczyckiego. Aktor pojawia się także na deskach teatru oraz na swoim kanale YouTube, gdzie prezentuje swoje zdolności jako Haker Umysłu. I z tym związana była wizyta Łukasza w redakcji Telemagazynu.

Łukasz Płoszajski manipuluje umysłem Mariusza Węgłowskiego z "Policjantek i policjantów"!Zobacz więcej

Przypominamy, że już 5 kwietnia w Teatrze Palladium w Warszawie Łukasz Płoszajski wyjdzie na scenę jako Haker Umysłu. Dowiemy się w nim czy można przewidzieć przyszłość, czy istnieje człowiek który czyta w myślach oraz czy można wpływać na nasze umysły. Widzowie tego spektaklu zostaną zaproszeni na niesamowitą podróż do tajemnic ludzkiego umysłu. Co ciekawe, widownia będzie mogła wziąć czynny udział w eksperymentach Hakera, które nie tylko zaskoczą, ale i rozbawią.

Czy Łukaszowi udało się "zhakować" nasze umysły? Co wydarzyło się podczas jego wizyty w naszej redakcji? Zobacz małą zapowiedź tego, co może wydarzyć się w kwietniu w Warszawie!

Artur nie wybaczy Kindze zdrady? Łukasz Płoszajski mówi, co dalej z Kulczyckimi!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • miksa (gość)

    ALE CZAD!!! Kto idzie ze mną na premierę hakera Płoszajskiego😃?

    13.02.2020 17:18

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×