"Pierwsza miłość". Łukasz Płoszajski manipuluje umysłem Mariusza Węgłowskiego z "Policjantek i policjantów"!

Łukasz Płoszajski - serialowy Artur z "Pierwszej miłości" - znany jest także jako Haker Umysłu. W swoim najnowszym filmie manipuluje umysłem Mariusza Węgłowskiego, czyli Białacha z "Policjantek i policjantów". To trzeba zobaczyć!

Multimedia

Łukasz Płoszajski manipuluje umysłem Mariusza Węgłowskiego

W nowym eksperymencie Łukasza Płoszajskiego wystąpił Mariusz Węgłowski, znany widzom z roli Białacha w "Policjantkach i policjantach" TV4, z "Tańca z gwiazdami", a wkrótce także z nowego serialu Czwórki, "Święty".

Mariusz Węgłowski i Michał Milowicz w nowym serialu. O czym będzie? Kiedy premiera?Zobacz więcej

Tym razem serialowy Artur z "Pierwszej miłości" udał się na posterunek policji, aby wydobyć informacje od policjanta, który próbuje ukryć prawdę. Okazuje się, że Węgłowski jeszcze nigdy nie był przesłuchiwany. Łukasz Płoszajski postanowił to zmienić!

Przypominamy, że już 5 kwietnia w Teatrze Palladium w Warszawie Łukasz Płoszajski wyjdzie na scenę jako Haker Umysłu. Aktor, który zdobył serca widzów jako Artur Kulczycki z serialu "Pierwsza miłość", na żywo zaprezentuje swoje oblicze mentalisty.

Artur nie wybaczy Kindze zdrady? Łukasz Płoszajski mówi, co dalej z Kulczyckimi!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Lubiąca zagadki Ja :) (gość)

    Wszystko fajnie ale jedna bardzo ważna rzecz się nie zgadza. Monika była OFIARĄ a nie SPRAWCĄ. Miało być imię sprawcy, narzędzie zbrodni i miejsce. Odgadnięte właściwie zostały tylko dwie z trzech zagadek :) Ale mimo błędu gratulacje dla p.Łukasza :)

    03.03.2020 12:56

Dodaj komentarz

  • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×