"Pierwsza miłość". Łukasz Płoszajski na odległość hakuje umysł Krzysztofa Ibisza! Sprawdź, czy się udało!

Mimo ograniczeń w kontaktach międzyludzkich, Łukasz Płoszajski nie rezygnuje z realizowania się jako Haker Umysłu. Tym razem - na odległość - spróbował wejść do umysł Krzysztofa Ibisza. Sprawdź, czy się udało!

Multimedia

Łukasz Płoszajski hakuje umysł Krzysztofa Ibisza

Wcielający się w Artura Kulczyckiego w serialu "Pierwsza miłość" Łukasz Płoszajski od dawna zachwyca nas swoimi paranormalnymi zdolnościami. Tym razem to Krzysztof Ibisz wziął udział w niezwykłym wywiadzie online podczas, którego Łukasz Płoszajski czytał w jego myślach. Czy aktorowi udało się "zhakować" umysł Krzysztofa Ibisza?

Przypominamy, że przed wybuchem pandemii koronawirusa, Łukasz Płoszajski planował niezwykłe wydarzenie w Teatrze Palladium w Warszawie. Ma wyjść na scenę jako Haker Umysłu. Podczas występu dowiemy się w nim czy można przewidzieć przyszłość, czy istnieje człowiek, który czyta w myślach oraz czy można wpływać na nasze umysły.

Łukasz Płoszajski hakuje umysł prowadzącej! Musicie to zobaczyć!Zobacz więcej

Widzowie tego spektaklu zostaną zaproszeni na niesamowitą podróż do tajemnic ludzkiego umysłu. Co ciekawe, widownia będzie mogła wziąć czynny udział w eksperymentach Hakera, które nie tylko zaskoczą, ale i rozbawią. Data występu Hakera Umysłu wciąż nie jest pewna. O wszystkim będziemy informować na bieżąco!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • SASIEDZI SERIAL (gość)

    SERAL NIANIA

    08.08.2020 12:44
  • BAWRY SZCZESCIA (gość)

    PRZYJACIOLKI

    08.08.2020 12:24

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×