"Pierwsza miłość". Łukasz Płoszajski nie może nachwalić się synem. Fani rozpływają się z zachwytu nad małym Mikołajem! "Wiadomo po kim taki przystojniak"

Łukasz Płoszajski od 14 lat jest w szczęśliwym związku małżeńskim ze swoją żoną Emilią. Para w 2011 roku wydała na świat syna Mikołaja. Gwiazda "Pierwszej Miłości" musi być wyjątkowo dumna ze swojej pociechy, ponieważ w mediach społecznościowych możemy zobaczyć wiele wspólnych zdjęć z jego pierworodnym. Fani aktora wprost pokochali Mikołaja, czemu dają wyraz przy każdej możliwej okazji.

Multimedia

Łukasz Płoszajski - życie rodzinne

Łukasz Płoszajski jest jedną z największych gwiazd serialu "Pierwsza miłość". Aktor występuje tam nieprzerwanie od jej początku, czyli 2004 roku. W 2008 roku ożenił się on z aktorką Emilią Oleksiak, a 3 lata później para wydała na świat swojego jedynego syna, Mikołaja. Okazuje się, że ojciec i syn tworzą wyjątkowo zgrany duet. Łukasz Płoszajski w swoich mediach społecznościowych chętnie chwali się swoim synem i publikuje zdjęcia ze wspólnych wypadów lub imprez rodzinnych.

Najpiękniejsze śluby w historii serialu. Który z nich wygrywa?Zobacz więcej

Fani rozpływają się z zachwytu nad małym Mikołajem! "Wiadomo po kim taki przystojniak"

Okazuje się, że Mikołaj Płoszajski mimo młodego wieku ma już wierne grono fanów. Za każdym razem, gdy jego sławny tata publikuje z nim zdjęcie, fani nie mogą powstrzymać się od komplementów pod adresem małego Mikołaja. Ich zdaniem, chłopak ewidentnie odziedziczył urodę po ojcu i w niedalekiej przyszłości nie będzie mógł się opędzić od kobiet.

Wiadomo po kim taki przystojniak 🍀

Śliczny synuś 😍🔥

Przystojniak rośnie, miałam ogromną przyjemność poznać cudownego kawalera wraz z piękną mamą i przystojnym tatą, jak był niemowlakiem

Przystojny chłopak śliczny

Przystojni panowie dwaj😍😍Łukasz gratulacje ,super synuś wyrósł❤️❤️ - możemy przeczytać w komentarzach wspólnych zdjęć na Instagramie Łukasza Płoszajskiego.

Zobacz naszą galerię i sprawdź, jak wygląda Mikołaj Płoszajski

Zobacz galerię

Ewa Gawryluk mimo wieku zniewala swoją urodą. Kiedyś było tak samo?Zobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×