"Pierwsza miłość". Łukasz Płoszajski wywołał burzę w sieci! Prowokacja czy coming out?

Łukasz Płoszajski, znany widzom serialu "Pierwsza miłość" jako Artur Kulczycki, wywołał burzę w sieci! Czy publikacja zdjęcia z wakacji to prowokacja czy coming out aktora?

Multimedia

Łukasz Płoszajski, czyli Artur z serialu "Pierwsza miłość" odpoczywa na wakacjach nad morzem. Jak można domniemywać ze zdjęć, które publikuje w mediach społecznościowych, czas spędza z przyjaciółmi. Jedna z fotografii przykuła szczególną uwagę jego obserwatorów.

Łukasz Płoszajski czyta w myślach Anety Zając! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Na zdjęciu Płoszajski stoi tyłem do obiektywu i wpatruje się w bezkres morza, a obok niego stoi inny mężczyzna. Panowie trzymają się za ręce. Aktor w żaden sposób nie podpisał fotografii, co dodatkowo podsyciło domysły, że w ten sposób zdecydował się na coming out i chce zakomunikować światu, że jest gejem!

Pod zdjęciem pojawiły się liczne komentarze fanów, w tym aktora Leszka Stanka, który napisał: "Łukaszuk a myślałem że tylko ze mną za ręce się trzymasz 😫💔". Niektórzy twierdzą, że Płoszajski zażartował, inni twierdzą, że to prowokacja, aby sprawdzić, jakie nastroje panują wśród jego obserwatorów. Znaleźli się też internauci, którzy podkreślili, że orientacja seksualna nie jest tym, co powinno definiować człowieka i życzyli Łukaszowi wszystkiego najlepszego.

Akcja lepsza niż w "Grze o tron"? Łukasz Płoszajski zapowiada nowy sezon!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • gość (gość)

    ludzie to jacyś dziwni i co z tego że Gej

    05.08.2019 23:35

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×