"Pierwsza miłość". Marta Wierzbicka wróci do serialu? Weronika znowu namiesza?

Marta Wierzbicka pojawiła się w "Pierwszej miłości" jakiś czas temu. Zagrała tenisistkę Weronikę, która potrzebowała ochrony. Czy wróci do serialu i znowu namiesza?

Multimedia

Marta Wierzbicka w serialu "Pierwsza miłość" pojawiła się na początku 2019 r. Był to jej powrót do seriali po tym, jak w sierpniu 2017 r. odeszła z "Na Wspólnej", gdzie przez lata grała Olę Zimińską. W produkcji Polsatu wcieliła się w Weronikę - tenisistkę, która jest nękana przez stalkera.

Marta Wierzbicka zachwyca figurą na egzotycznych wakacjach! Fani niepokoją się jednak o jej zdrowie [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Bodyquardem Weroniki został Grzegorz (Jan Jankowski), a ich bliskie relacje nie podobały się Grażynie (Grażyna Wolszczak), ukochanej Grzegorza. Po wielu zawirowaniach udało się złapać stręczyciela i tenisistka zniknęła z serialu. Czy znowu się w nim pojawi?

Marta Wierzbicka zaznacza, że jej obecność w serialach jest chwilowa. Nie ma w planach powrotu na stałe, bo teraz skupia się raczej na teatrze. Gdzie można ją zobaczyć? Zobacz, co nam powiedziała!

Marta Wierzbicka wraca do serialu po dwóch latach nieobecności! Co słychać u Oli?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×