"Pierwsza miłość". Marysia cierpi na zespół stresu pourazowego! Straci pracę w pogotowiu? [CO SIĘ WYDARZY]

Już niedługo Marysia z serialu "Pierwsza miłość" wróci do pracy w karetce. Niestety, szybko wpadnie w nowe problemy... Co ją czeka? Sprawdź, co już wiemy!

Multimedia

"Pierwsza miłość" od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv

Julka (Łucja Kawczak) na całe szczęście wróciła do zdrowie, więc Marysia (Aneta Zając) może teraz wrócić od normalnego życia. Domańska już wkrótce znów zacznie jeździć w karetce pogotowia. Czy ta normalność nie potrwa jednak długo?

Sylwester odejdzie od Kulasowej? Nie może wybaczyć jej zdrady...Zobacz więcej

Już pierwszego dnia po urlopie Marysia będzie musiała poradzić sobie z trudnym przypadkiem. Gdy będzie przewozić nieprzytomnego mężczyznę do szpitala, ten nagle się ocknie i zacznie być agresywny! Pomiędzy nim, a Domańską dojdzie do szarpaniny.

Następnego dnia pacjent złoży skargę na Marysię i oskarży ją o pobicie! Domańska nie będzie miała żadnego świadka, który mógłby potwierdzić jej niewinność. Dyrektor będzie chciał wyciągnąć konsekwencję, ale wpierw wyślę ratowniczkę na konsultację psychiatryczną.

Po wizycie u specjalisty Marysia poczuje się znacznie lepiej. Okaże się jednak, że cierpi na zespół stresu pourazowego. Gdy jednak dowie się o tym jej szef, postanowi wysłać ją na przymusowy urlop zdrowotny! Czy Domańska zdoła jeszcze odzyskać pracę w karetce? A może będzie musiał odejść?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×