"Pierwsza miłość". Marysia walczy o życie w więzieniu! Przetrwa? [STRESZCZENIE ODCINKÓW+ZDJĘCIA]

W najbliższych odcinkach serialu życie Marysi będzie zagrożone! Od pierwszych dni w więzieniu największy wróg Domańskiej - Lidia wydała na nią wyrok i jest coraz bliżej realizacji swojego celu!

Multimedia

"Pierwsza miłość" od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv

Okazuje się, że psychopatyczna kobieta (Paulina Napora) ma układy ze strażnikami. Marysia (Aneta Zając) zauważa, że Lidia przekazuje strażnikowi pewien drobiazg, który może być kluczem do uratowania życia Domańskiej. Współwięźniarki pomagają jej zdobyć przekazaną rzecz, która okazuje się być zbiorem dziwnych nazw. Koleżanki Marysi z celi zaczynają podejrzewać, że Lidia dzięki strażnikom przemyca do więzienia narkotyki!

Kinga też wda się w romans? Przystojny psycholog skradnie jej serce? [CO SIĘ WYDARZY+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W międzyczasie Domańska dowiaduje się, że za dwa dni jej największy wróg postanawia zrealizować swój cel i przy pomocy strażników ściągnąć Marysię i ją zabić. Załamana kobieta nie wie jak wyjść obronną ręką z sytuacji. Michał mając świadomość niebezpieczeństwa w jakim znajduje się jego ukochana organizuje widzenie. Nie wie jednak, że mają bardzo mało czasu na rozpracowanie Lidki.

Czy Michałowi (Wojciech Błach) i Melce (Ewa Jakubowicz) uda się ochronić Marysię przed niebezpieczeństwem? O tym przekonamy się w najbliższych odcinkach serialu "Pierwsza miłość".

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×