"Pierwsza miłość". Mateusz Banasiuk wróci do serialu?! Radek nie boi się już Hiszpana?

Mateusz Banasiuk odszedł z "Pierwszej miłości" jakiś czas temu. Czy jest szansa, że wróci do serialu? Co dzieje się z jego bohaterem, Radkiem? Sprawdź, co powiedział nam na ten temat!

Multimedia

Mateusz Banasiuk w "Pierwszej miłości" od 2011 roku grał Radka. Jesienią 2018 postanowił odejść z serialu. Ostatni raz pojawił się w 2829. odcinku, który został wyemitowany w lutym 2019 r. Czy zamierza wrócić? Widzowie serialu Polsatu mogą liczyć na to, że jeszcze kiedyś zobaczą go na ekranie?

Radek świadkiem makabrycznej śmierci przyjaciółki!Zobacz więcej

Przypomnijmy, że zniknięcie Radka z "Pierwszej miłości" miało związek ze śmiercią Renaty (Jagoda Sięgień), która zginęła z rąk gangstera Hiszpana (Piotr Więcławski Vienio). Policja nie uwierzyła Radkowi, który widział jak Renata umiera. Kiedy policja wyłowiła z rzeki ciało zastrzelonej Renaty, zrozpaczony Radek uciekł, żeby Hiszpan go nie dopadł. Zabrał ze sobą córeczkę, Dagę. Wcześniej z serialu zniknęła jego serialowa żona - Jowita (Joanna Opozda).

- To był piękny czas. Mam wrażenie, że bardzo się tam rozwinąłem. To była dla mnie piękna przygoda, zdobyłem tam wielu przyjaciół, ale czasami przychodzi moment, że trzeba coś zakończyć. I tak było tym razem - wskazuje Mateusz Banasiuk. - Nie ma jednego powodu, dla którego postanowiłem odejść z serialu "Pierwsza miłość". To nie było tak, że byłem pokłócony z produkcją czy byłem na coś wkurzony. Żadne negatywne emocje nie kierowały mną przy podejmowaniu decyzji - dodaje. Czy ta decyzja jest nieodwracalna? Zobacz wideo!

Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk wzięli ślub?!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Sandra (gość)

  Sierio ma prawde

  07.08.2019 21:23
 • Kamil (gość)

  Bes

  26.07.2019 15:06
 • Kamil (gość)

  Jeżeli bendzie okazja to wróć do serialu jeszcze

  26.07.2019 15:06

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×