"Pierwsza miłość". Michał Malinowski dołączył do obsady! Kogo zagra? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Nowe odcinki "Pierwszej miłości" to także nowi bohaterowie! Do obsady serialu dołączył Michał Malinowski! Jesteście ciekawi, kogo zagra?

Multimedia

"Pierwsza miłość" - od poniedziałku do piątku w Polsacie o godz. 18:00

Do obsady serialu „Pierwsza miłość” dołączył Michał Malinowski. Wcieli się w postać Pawła, szlachetnego idealisty, którego doświadczenie życiowe znacznie przewyższa doświadczenie przeciętnego dwudziestoparolatka. Jako niemowlę został zostawiony w ‘Oknie Życia’ i nigdy nie dowiedział się, kim byli jego rodzice. Wychował się w Domu Dziecka, z którym nadal jest silnie związany emocjonalnie. Dlatego zrezygnował ze studiów aby pomagać kiedy sierociniec popadł w kłopoty finansowe. Gdy sytuacja w Domu Dziecka uległa poprawie, postanowił aplikować na staż w renomowanej, amerykańskiej redakcji. Dzięki swoim umiejętnościom literackim przeszedł do ostatniego etapu rekrutacji, jednak nigdy nie dotarł na rozmowę kwalifikacyjną, gdyż w jego życiu pojawiła się Melka (Ewa Jakubowicz)…

Jak rozwinie się ich znajomość? Czy to będzie wielka, prawdziwa miłość, na która Paweł czekał całe życie? Przekonamy się wkrótce. Odcinki z udziałem Michała Malinowskiego już od 10 października na antenie Telewizji Polsat.

CZYTAJ TAKŻE:
"PIERWSZA MIŁOŚĆ". PATRYK PNIEWSKI PRZERYWA WYWIAD Z KLAUDIĄ HALEJCIO, ABY WRĘCZYĆ JEJ... ZOBACZ CO! [WIDEO+ZDJĘCIA]
"PIERWSZA MIŁOŚĆ". KRZYSZTOF WIESZCZEK SEKSOHOLIKIEM! [WIDEO+ZDJĘCIA]

"Pierwsza miłość" online. Gdzie obejrzeć "Pierwszą miłość" w internecie?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×