"Pierwsza miłość". Nadchodzi Apokalipsa?! Mieszkańcy Wadlewa schronią się w bunkrze! [CO SIĘ WYDARZY]

Już wkrótce mieszkańcy Wadlewa udadzą się do specjalnie skonstruowanego bunkra, aby wyczekiwać tam zbliżającej się Apokalipsy! Czy rzeczywiście dojdzie do końca świata? Sprawdź, co wydarzy się w serialu "Pierwsza miłość"!

Multimedia

"Pierwsza miłość" od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv

Znajomy Mirka (Maurycy Torbicz) odczytał zapiski odnalezione przez mieszkańców Wadlewa i stwierdził, że... zapisana jest w nich data końca świata! Wieść o przepowiedni szybko rozeszła w całej wsi, a Śmiałek (Paweł Okraska) rozpoczął budowę bunkra, w którym będzie można przetrwać kataklizm!

Kinga i Marysia wyjadą do Mołdawii, aby szukać Janka! Znajdą go żywego?Zobacz więcej

W nowych odcinkach serialu "Pierwsza miłość" wszyscy będą myśleć o nadchodzącej Apokalipsie. Jedni będą sceptyczni, inni będą święcie przekonany, że zagrożenie jest realne. Marian będzie miał natomiast sporą zagwozdkę, W schronie będzie tylko 65, za mało, aby pomieścić wszystkich. Razem z Sewerynem (Mirosław Kropielnicki) zacznie tworzyć listę osób, które będą mogły do niego wejść.

Gdy lista zostanie opublikowana, wybuchnie kolejne zamieszanie. Śmiałek odmówi bowiem Michalinie (Anna Antoniewicz) wejścia do schronu, bo nie jest Wadlewianką. Wkurzony Mirek postanowi z nią wyjechać. Inni mieszkańcy wioski zaczną prześcigać się w łapówkach, by zaklepać sobie miejsce. Załamana Emilka (Anna Ilczuk) zacznie zastanawiać się nad psychiatrą dla ojca.

10 lat temu zakończył się serial "Samo życie"! Jak zmienili się aktorzy kultowej produkcji?Zobacz więcej

W końcu wytypowani mieszkańcy Wadlewa zaczną pakować się do schronu. Każdy będzie miał inną definicję przedmiotów "niezbędnych", więc bunkier szybko zostanie zagracony dobytkiem ludzi. Celina (Grażyna Zielińska) będzie chciała namówić ludzi, by wyspowiadali się przed Apokalipsą. Kilka osób spontanicznie wyjawi swoje grzechy, w tym Kulasowa (Elżbieta Romanowska), która wyzna, że zdradziła Seweryna!

Niepokój Wadlewian jeszcze wzrośnie, gdy spiker w radiu potwierdzi zbliżenie się do Ziemi komety. Wszyscy niepokojem zaczną przyglądać się ciemniejącemu niebu. Odgłosy burzy sprawią, że kilka osób wpadnie w panikę! Olek (Krzysztof Wieszczek), który cierpi na klaustrofobię uzna, że musi wyjść na zewnątrz! Ludzie będą chcieli go powstrzymać, ale nie dadzą mu rady...

Gdy mężczyzna otworzy drzwi bunkra, okaże się... że świat wcale się nie skończył. Jakie będą tego konsekwencje? Dowiemy się już wkrótce!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Gość (gość)

  Ludzie ze wsi są zaburzeni w rozwoju i taka jest prawda. Ten serial to pokazuje.

  11.12.2020 11:32
 • Gosia (gość)

  A ja jestem z wioski. Mieszkam tu prawie 30 lat i życie tylko mnie utwierdza w tym że ludzie z miasta " Nie wszyscy oczywiście!! " Udają wyższa inteligencję i wykształcenie lecz niestety podstawowego im brak!!!

  11.12.2020 09:29
 • Gość (gość)

  Ja również uważam że przedstawia nie ludzi ze wsi w sposób taki jak robi to produkcja w tym filmie jest słaby i żałosny. Mamy 21 wiek a serialu ludzi dorosłych żyjących na wsi przedstawiają w sposób jakby byli zacofani bądź niespełna rozumu. Albo produkcja jest zacofana i faktycznie myśli że w dzisiejszych czasach życie na wsi w ten właśnie sposób wygląda albo to celowe działanie bo ktoś z produkcji jest mieszczańskim gnojem i ma ewidentnie jakiś problem z tymi co zamieszkują obrzeża miast i swoją frustrację wyładowuję w ten właśnie sposób - próbując ośmieszyć

  04.12.2020 11:33
 • Gość (gość)

  Oglądam ten serial,ale wątek ludzi ze wsi mnie irytuje.Jestem z miasta,ale to jak przedstawia się ludzi tam jest żałosny.W tym serialu przedstawia się ich jako zabobonnych,zacofanych idiotów rodem ze średniowiecza.Ktoś pomyśli,że tak naprawdę wygląda wieś.

  04.12.2020 09:59

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×