"Pierwsza miłość". Natalia naprawdę zakocha się w Arturze! "Ta miłość zrodziła się nagle" [CO SIĘ WYDARZY, WIDEO]

Relacje Natalii i Artura w "Pierwszej miłości" bardzo się skomplikują! Ich romans nie jest zwykłym wybuchem namiętności, ale prawdziwą miłością! Co teraz? Jak wobec tego zachowa się Kulczycki?

Multimedia

"Pierwsza miłość" od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv

W nowych odcinkach serialu "Pierwsza miłość" zobaczymy burzliwe losy Kingi (Aleksandra Zienkiewicz) i Artura (Łukasz Płoszajski). Mężczyzna uwikłany będzie w romans z piękną Natalią (Katarzyna Sowińska), która naprawdę się w nim zakocha.

Romans Artura i Natalii kwitnie! Tym razem Kinga nie wybaczy zdrady? [CO SIĘ WYDARZY]Zobacz więcej

Pomiędzy Arturem i Natalią wybucha szalona namiętność. Rudy (Bartek Piekarski) nieświadomy faktu, że narzeczona zdradza go z Kulczyckim, zaprasza ich na wspólne świętowanie. Wkróce poprosi Artura, aby został świadkiem na jego ślubie! Wobec tego, Artur postanowi zakończyć układ z Natalią. W trosce o zdrowie Tomka wspólnie z Kingą zdecydują się przeprowadzić na wieś.

Natalia nie będzie jednak chciała zrezygnować z Artura. - Odcinki, które są przed nami są bardzo dramatyczne i szalenie interesujące. Są po prostu prawdziwe, bo taka jest ta historia - wskazuje Katarzyna Sowińska. Co jeszcze ona i Łukasz Płoszajski powiedzieli nam o relacji swoich bohaterów w "Pierwszej miłości"? Zobacz wideo!

Wyrzuty sumienia Marysi i problemy Barbariana. Zobacz zwiastun nowych odcinków! [WIDEO]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Paulina (gość)

    Wiem to tylko serial Artur jak możesz co dopiero więliście ślub z Kingą co już ci się znudziło być małżeństwie z Kingą naprawdę chcesz przecież tyle lat jesteście razem to dzięki Beatce jesteście razem i was pogodziła

    08.09.2018 22:26

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×