"Pierwsza miłość". Nie tylko Artur był seryjnym casanovą. Oto najwięksi podrywacze z serialu!

Minęło 18 lat od emisji pierwszego odcinka "Pierwszej Miłości". Od tego czasu we wrocławskiej produkcji mogliśmy oglądać setki miłosnych wątków z udziałem głównych bohaterów. Niektórzy z nich mogą poszczycić się imponującą liczbą podbojów. Który z nich miał największe powodzenie? Wbrew obiegowej opinii, nie jest to Artur!

Multimedia

"Pierwsza miłość" - widzowie śledzą losy bohaterów już od 18 lat

Emisja pierwszego odcinka słynnego wrocławskiego serialu miała miejsce 4 listopad 2004 roku na antenie telewizji Polsat. Od tego czasu "Pierwsza miłość" jest nieprzerwanie emitowana i doczekała się już ponad 4 tysięcy odcinków, co czyni ją jednym z najdłużej emitowanych seriali w historii polskiej telewizji. W tym czasie we wrocławskiej produkcji mogliśmy oglądać setki miłosnych wątków z udziałem głównych bohaterów.

Kinga namówi Magdę do zdrady? W ten sposób będzie chciała pozbyć się własnych wyrzutów sumieniaZobacz więcej

"Pierwsza miłość" - Najlepsi podrywacze w historii serialu. Który z nich był największym casanovą?

W historii "Pierwszej miłości" pojawiło się kilku bohaterów, do których kobiety miały ewidentną słabość. Ci skrzętnie to wykorzystywali, tym samym powiększając swoją listę miłosnych podbojów. Niektórzy z nich tak dobrze rozkochiwali w sobie kobiety, że postanowili stworzyć specjalną akademię podrywu, w której nauczali skutecznych technik uwodzenia. Który z bohaterów może się poszczycić największą liczbą złamanych serc? Wbrew obiegowej opinii, nie jest to Artur!

Zobaczcie naszą galerię i sprawdźcie, kto był największym podrywaczem w historii "Pierwszej Miłości" [OPISY WĄTKÓW + ZDJĘCIA PARTNEREK]:

Zobacz galerię

Łukasz Płoszajski nie może nachwalić się synem. Fani rozpływają się z zachwytu nad małym Mikołajem!Zobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×