"Pierwsza miłość". Nie żyje Paweł Czajor, aktor wielu serialowych przebojów

Odszedł aktor Paweł Czajor. Zagrał w wielu hitowych serialach, m.in. "Pierwszej miłości". Był również reżyserem obsady. Miał zaledwie 38 lat. Nie podano przyczyny śmierci.

Multimedia

Zmarł Paweł Czajor

Paweł Czajor miał na koncie role w takich serialach, jak "Pierwsza miłość", "Plebania", "M jak miłość, "Świat według Kiepskich", "Fala zbrodni", "Kopciuszek", "Dwie strony medalu", "Tancerze". Był też reżyserem obsady przy filmach fabularnych: "Bogowie" Łukasza Palkowskiego, "Essential Killing" Jerzego Skolimowskiego, "Boże ciało" i "Sala samobójców. Hejter" Jana Komasy. Ostatnim projektem filmowym, przy którym pracował, był "Mój dług", czyli nowa wersja głośnego "Długu" z 2010 r. Reżyserował obsadę serialu "Szpilki na Giewoncie".

Wiadomość o śmierci Pawła Czajora przekazał na Facebooku Konrad Bugaj, najlepszy przyjaciel zmarłego aktora i jego wieloletni współpracownik w firmie Bugaj Czajor Casting:

Drodzy, jako że serce mi pęka i nie wiem, co napisać, to zrobię to krótko i szybko, z reszta Paweł zawsze mówił, że moje maile, smsy są za długie. PAWEŁ CZAJOR wczoraj odszedł, umarł. 03.06.1982 - 09.04.2021 "You are my person, you will always be my person" (to z odcinka Greys's Anatomy) Ściskam Was wszystkich Kochani z całych sił.

W ciągu pierwszych trzech godzin pojawiło się pod jego postem prawie pół tysiąca komentarzy.

Nie mogę uwierzyć! Wspaniały, ciepły człowiek, samo dobro. Zawsze uśmiechnięty. Taki zostanie w mojej pamięci ❤️ ogromne wyrazy współczucia.

Bardzo mi przykro. To szok. Co się stało? Przecież młody i energiczny człowiek. Straszne.

Kochany Pawełek...zawsze będzie w naszych sercach... Cudowny, piękny człowiek...

Kondolencje złożyli m.in. Aleksandra Popławska, Borys Szyc oraz Laura Breszka.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Jozio (gość)

    Oczywiście uwaga dotycz tej strony www a nie zmarłego aktora

    09.04.2021 18:43
  • Jozio (gość)

    Chała na całości

    09.04.2021 18:41

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×