"Pierwsza miłość" - nowe odcinki. Marysia da Hubertowi drugą szansę!

"Pierwsza miłość" - nowe odcinki już we wrześniu! Sprawdź, co się wydarzy! Wiadomo, że Marysia da Hubertowi drugą szansę!

Multimedia

"Pierwsza miłość" - nowe odcinki zostaną wyemitowane na antenie Polsatu już we wrześniu! Wiadomo już, że jednym z najważniejszych wątków będzie związek Marysi (Aneta Zając) i Huberta (Michał Czernecki).

W poprzednim sezonie związek Marysi i Huberta przechodził trudne chwile. Dziewczyna została posądzona o zdradę. Sytuacja, choć sfingowana, odbiła się bardzo negatywnie na relacji z Hubertem, który w złości zdradził Marysię ze swoją byłą żoną, Sandrą (Monika Dryl).

[sc]CZYTAJ TAKŻE: MIKOŁAJ KRAWCZYK ZNÓW ZAGRA Z ANETĄ ZAJĄC W "PIERWSZEJ MIŁOŚCI" "PIERWSZA MIŁOŚĆ" - ŚLUB I BRUTALNE MORDERSTWO![/sc] - Z pewnością nie jest to miła sytuacja dla mojej bohaterki, ale mimo wszystko będzie ona próbowała uratować ten związek. Da Hubertowi drugą szansę, bo czuje, że jest to osoba, która na to zasługuje. Co z tego wyniknie? To się okaże - powiedziała Aneta Zając, czyli serialowa Marysia Radosz w wywiadzie dla "Świata seriali".

"Pierwsza miłość" - nowe odcinki. Co stanie się z Sandrą?

- W nowych odcinkach moją bohaterkę czeka wiele intensywnych spotkań z Marysią, Hubertem i Szymonem (Marcin Korcz). Każdy z nich będzie miał swój pomysł na to, co zrobić z Sandrą i jak sprawić, żeby jej obecność w ich życiu była jak najmniej uciążliwa. Sandra będzie osaczona, w ogniu pytań, ale poradzi sobie, bo jest jak kot, który zawsze spada na cztery łapy - przyznała Monika Dryl.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×