"Pierwsza miłość" nowe odcinki Polsat jesień 2013. Sandra w ciąży z Hubertem!

Sprawdź, co wydarzy się po wakacjach w życiu bohaterów serialu "Pierwsza miłość". Nowe odcinki serialu już od 2 września.

Multimedia

W poprzednim sezonie "Pierwszej miłości" związek Marysi (Aneta Zając) i Huberta (Michał Czernecki) przechodził trudne chwile. Dziewczyna została posądzona o zdradę. Sytuacja, choć sfingowana, odbiła się bardzo negatywnie na relacji z Hubertem, który w złości zdradził Marysię ze swoją byłą żoną, Sandrą (Monika Dryl).

CZYTAJ TAKŻE: MIKOŁAJ KRAWCZYK ZNÓW ZAGRA Z ANETĄ ZAJĄC W "PIERWSZEJ MIŁOŚCI" "PIERWSZA MIŁOŚĆ" - NOWE ODCINKI. MARYSIA DA HUBERTOWI DRUGĄ SZANSĘ!

W 1740. odcinku serialu Hubert zdecyduje się przyznać Marysi do zdrady po tym, jak Sandra zasugeruje, by zapomnieli o wspólnej nocy - informuje "Świat seriali". Po trudnej rozmowie, która mogła zakończyć związek pary, Marysia wybaczy Hubertowi zdradę, który intensywnie będzie próbować odbudować zaufanie ukochanej.

W 1749. odcinku na Marysię i Huberta spadnie zaskakująca wiadomość. Sandra, która zapewniała Marysię, że nie wiąże swojej przyszłości z Hubertem, wraca po dwumiesięcznej nieobecności z informacją, że spodziewa się dziecka! Ciąża ma być konsekwencją jednej gorącej nocy z byłym mężem. Sytuacja stanie się jeszcze bardziej skomplikowana, gdy do Wrocławia wróci Paweł (Mikołaj Krawczyk), pierwsza miłość Marysi...

Komentarze

Skomentuj
  • fgyh (gość)

    nuda

    19.05.2014 19:03

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×