"Pierwsza miłość" odc. 1780, 14.11.2013, Polsat. Artur przedawkował narkotyki! Straci drugą nerkę?!

Sprawdź, co wydarzy się w 1780. odcinku "Pierwszej miłości", który zostanie wyemitowany w czwartek 14 listopada o godzinie 18:00 w Polsacie!

Multimedia

W 1780. odcinku "Pierwszej miłości" Artur Kulczycki (Łukasz Płoszajski) organizuje casting na nową sekretarkę. Spośród kandydatek najlepsze wrażenie robi na nim Daria (Joanna Majstrak). Dziewczyna podoba mu się tak bardzo, że Artur postanawia kontynuować spotkanie w barze. Po kilku drinkach wracają do biura, gdzie mężczyzna zaczyna sugerować Darii, że ma ochotę na prawdziwe szaleństwo - informuje serwis SuperSeriale.pl.

Po tym, jak w 1778. odcinku "Pierwszej miłości" Kinga (Aleksandra Zienkiewicz) daje Arturowi jasno do zrozumienia, że nie będą razem, a to, co było między nimi już nigdy nie wróci, mężczyzna chce wyleczyć złamane serce. Piękna sekretarka może mu w tym pomóc...

W 1780. odcinku "Pierwszej miłości" Daria wyczuwa intencje Artura, jednak zamiast uciec, kobieta postanawia się zabawić, dlatego częstuje pijanego szefa kokainą. Kulczycki wciąga narkotyki, jednak już po chwili traci przytomność! Daria, zamiast pomóc mężczyźnie, ucieka z gabinetu. Nieprzytomnego Artura znajdują Beata (Katarzyna Ankudowicz) i "Kaśka" (Michał Koterski). Mężczyzna w ciężkim stanie trafia do szpitala. Okazuje się, że Artur potrzebuje przeszczepu!

SPRAWDŹ SWÓJ HOROSKOP - WEJDŹ NA HOROSKOPY.TELEMAGAZYN.PL

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×