"Pierwsza miłość" odc. 1793, 3.12.2013, Polsat. Agata porywa Sabinę! Chce spalić ją żywcem!

Sprawdź, co wydarzy się w 1793. odcinku "Pierwszej miłości", który zostanie wyemitowany we wtorek 3 grudnia o godzinie 18:00 w Polsacie!

Multimedia

W "Pierwsza miłość" odc. 1793 Agata (Aleksandra Kisio) porywa Sabinę (Urszula Dębska) i przez kilka dni więzi ją w opuszczonym domu! Przyrodnia siostra grozi, że spali ją żywcem! Dodatkowo, psychicznie męczy siostrę, opowiadając jej o romansie z Natanem i ustawionej historii z Michałem. Wprost przyznaje, że jedyne, czego pragnie, to zająć jej miejsce w rodzinie Wekslerów - informuje serwis SuperSeriale.pl. Sytuacja Sabiny jest drmatyczna...

W "Pierwsza miłość" odc. 1798 Natan (Krzysztof Kwiatkowski) spotyka Michała. Dowiaduje się, że mężczyzna jest szwagrem jego znajomego. Zaczyna rozumieć, że historia z okrutnym partnerem Agaty została wymyślona i dlatego postanawia poznać prawdę. Michał w końcu wyznaje, że nieślubna córka Karola Wekslera (Karol Strasburger) chce zniszczyć swoją przyrodnią siostrę - zdradza serwis SuperSeriale.pl.

W "Pierwsza miłość" odc. 1799 wykorzystując wskazówki Michała, Natan planuje uratowanie Sabiny. Pędzi do opuszczonego domu skradzionym motocyklem. Lecz Agata wykorzystuje chwilę jego nieuwagi, obezwładnia go i zmusza do podzielenia losów Sabiny.

W "Pierwsza miłość" odc. 1800 Agata przystępuje do realizacji morderczego planu. Zostawia skrępowaną Sabinę i nieprzytomnego Natana w opuszczonym domu, który podpaliła. Cieszy ją śmierć zakochanej pary. Na szczęście Natan, który stracił przytomność po szamotaninie z Agatą, w porę odzyskuje przytomność. Bierze nieprzytomną Sabinę w ramiona i wynosi ją na zewnątrz. Na szczęście udaje mu się uratować jej życie!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×