"Pierwsza miłość" odcinek 1972. Jowita straci dziecko!

Gdy Jowita dowiedziała się, że jest w ciąży, zastanawiała się nad aborcją. Gdy zdecydowała, że urodzi dziecko, los spłata jej figla.

Multimedia

"PIERWSZA MIŁOŚĆ" ODCINEK 1972. W ŚRODĘ, 5.11.2014 O GODZ. 18:00 W POLSACIE!

Jowitę (Joanna Opozda) czekają ciężkie chwile. Informacja o ciąży wywróciła jej życie do góry nogami, ale teraz będzie musiała stawić czoła prawdziwym tragediom.

W 1971. odcinku "Pierwszej miłości", czekając przed domem Radka (Mateusz Banasiuk), Jowita zacznie odczuwać silne skurcze. Leżącą na chodniku znajdzie ją Aśka (Paulina Gałązka), która natychmiast wezwie pogotowie.

CZYTAJ TAKŻE: "PIERWSZA MIŁOŚĆ". JOWITA W CIĄŻY, ALE NIE CHCE URODZIĆ DZIECKA. CZY PODDA SIĘ ABORCJI? KLAUDIA HALEJCIO PONOWNIE W "PIERWSZEJ MIŁOŚCI". BĘDZIE GORĄCO!

W szpitalu nic jednak nie da się zrobić. W 1972. odcinku Jowita dowie się, że poroniła. Po stracie dziecka Radek odkryje także, że ginekolog prowadzący ciążę Jowity zbagatelizował bóle brzucha, na które skarżyła się dziewczyna.

To nie koniec nieszczęść. Wkrótce Jowita otrzyma wiadomość, że zmarł jej starszy brat Staszek, z którym nie utrzymywała kontaktów po tym jak wiele lat temu zostawił ją samą w domu dziecka.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×