"Pierwsza miłość" odcinek 2065. Wieczór panieński Kingi! [ZDJĘCIA]

W 2065. odcinku "Pierwszej miłości" odbędzie się wieczór panieński Kingi. Impreza nie skończy się dobrze dla przyszłej panny młodej.

Multimedia

W "Pierwszej miłości" wielkimi krokami zbliża się ślub Kingi (Aleksandra Zienkiewicz) i Artura (Łukasz Płoszajski). W 2065. odcinku serialu odbędzie się wieczór panieński przyszłej panny młodej. Szalona impreza okazuje się jednak kolejną okazją dla Zośki (Dorota Łukasiewicz-Kwietniewska), aby upokorzyć Kingę.

CZYTAJ TAKŻE: "PIERWSZA MIŁOŚĆ" ODCINEK 2065. OJCIEC ZNISZCZY ZWIĄZEK KRYSTIANA Z MELKĄ? [ZDJĘCIA] "PIERWSZA MIŁOŚĆ" ODCINEK 2075. ARTUR PORZUCI KINGĘ PRZED OŁTARZEM!

Kinga nie ma ochoty na świętowanie ostatnich dni wolności. Na wieczór panieński namawia ją jednak Zośka, która ostatnio udaje przyjaciółkę Żukowskiej. Na imprezie Zosia dosypuje narkotyki do drinka przyszłej panny młodej. Kiedy Kinga traci przytomność Zośka razem ze swoim wspólnikiem - barmanem (Grzegorz Sowa) zaciąga ją do pokoju hotelowego, gdzie robi jej kolejne kompromitujące zdjęcia.

Następnego dnia Kinga budzi się w hotelu. Nie pamięta prawie nic z poprzedniego wieczora. Ma ogromne wyrzuty sumienia, że znów upiła się do nieprzytomności.

"Pierwsza miłość" odcinek 2065. - Polsat, wtorek, 24.03.2015, godz. 18:00

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×