"Pierwsza miłość" odcinek 2075. Artur porzuci Kingę przed ołtarzem!

W 2075. odcinku "Pierwszej miłości", tuż przed ślubem, Artur dostaje kompromitujące zdjęcia Kingi. Przekonany o zdradzie narzeczonej, Kulczycki zostawia ją przed ołtarzem.

Multimedia

ZOBACZ ZDJĘCIA ZE ŚLUBU KINGI I ARTURA

W "Pierwszej miłości" Zośka (Dorota Łukasiewicz-Kwietniewska) robi wszystko aby zniszczyć związek Kingi (Aleksandra Zienkiewicz) i Artura (Łukasz Płoszajski). Do tej pory jej plan nie był tak skuteczny - Artur i Kinga szykują się właśnie do ślubu.

W 2075. odcinku "Pierwszej miłości" tuż przed wyjściem do kościoła, Artur dostaje kopertę ze zdjęciami nagiej Kingi i jakiegoś mężczyzny. Kulczycki jest przekonany, że narzeczona zdradziła go podczas wieczoru panieńskiego. Tłumaczenia Kingi nie pomagają. Artur porzuca Kingę przed ołtarzem.

CZYTAJ TAKŻE: "PIERWSZA MIŁOŚĆ". KINGA ZDRADZI ARTURA? [ZDJĘCIA] SERIALOWY PRZEWODNIK. CO SIĘ WYDARZY WIOSNĄ W "PIERWSZEJ MIŁOŚCI"? [ZDJĘCIA]

Następnego dnia upokorzona Kinga próbuje sobie przypomnieć, co dokładnie działo się na jej wieczorze panieńskim. Rozpoznaje również barmana, z którym jest na zdjęciach.

Artur postanawia dowiedzieć się więcej na temat zdrady Kingi. Idzie do klubu i pyta barmana wprost, czy spał z jego narzeczoną. Wspólnik Zośki potwierdza te informacje. Kulczycki jest załamany.

Czy Kindze uda się wyjaśnić całą tę sprawę? Czy Artur pozna prawdę? Czy Zośka zdobędzie Artura?

"Pierwsza miłość" odcinek 2075. - Polsat, środa, 8.04.2015, godz. 18:00

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×