"Pierwsza miłość" odcinek 2109. Bartek spędza noc u Emilki

W 2109. odcinku "Pierwszej miłości" Bartek nie wraca na noc do Pauliny. Kochanka jest przerażona, że Bartek spędził noc z żoną. Czy to koniec romansu Pauliny i Bartka?

Multimedia

"Pierwsza miłość" odcinek 2109. - Polsat, poniedziałek, 25.05.2015, godz. 18:00

Romans Bartka (Rafał Kwietniewski) i Pauliny (Julia Pogrebińska) wstrząsnął całym Wadlewem. Emilka (Anna Ilczuk) długo nie mogła sobie poradzić ze zdradą męża, ale w końcu wzięła się w garść, a wszystkie negatywne emocje wylewała na blogu. Internetowy pamiętnik okazał się dla niej zbawienny - nie tylko przestała tęsknić za mężem, ale rozkwitło jej życie zawodowe.

CZYTAJ TAKŻE: "PIERWSZA MIŁOŚĆ" ODCINEK 2109. JAKĄ TAJEMNICĘ SKRYWA LUIZA? "PIERWSZA MIŁOŚĆ". EMILKA DOSTAJE PROPOZYCJĘ Z NOWEGO JORKU

Sukcesy Emilki sprawiły, że Bartek coraz częściej o niej myślał. Kryzys w związku z Pauliną sprawiał, że młody lekarz coraz częściej bywa u Śmiałków.

W 2109. odcinku "Pierwszej miłości" Emilka i Bartek czuwają w szpitalu przy pani Celinie (Grażyna Zielińska), która dostała zawału. Kiedy wracają do Wadlewa, Bartek zostaje u Śmiałków. Emilka nie protestuje. Wojtek (Piotr Głowacki) proponuje Miedzianowskiemu nalewkę w szopie Śmiałka. Panowie piją aż do rana.

Kiedy Paulina nad ranem orientuje się, że jej kochanek nie wrócił na noc, jest przekonana, że spędził tę noc u Emilki. Paulina obawia się, że Bartek ją zostawi i wróci do żony.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×