"Pierwsza miłość" odcinek 2118. Mikser i Dominik zdobywają nagranie z wypadku Dagi i Sabiny?

Śledztwo w sprawie wypadku Dagi i Sabiny trwa. W 2118 odcinku "Pierwszej miłości" Mikser i Dominik próbują nagranie z monitoringu, które może oczyścić Sabinę z zarzutów.

Multimedia

"Pierwsza miłość" odcinek 2118. - Polsat, piątek, 5.06.2015, godz. 18:00

Kiedy Daga (Anna Szymańczyk) odwoził pijaną Sabinę (Urszula Dębska) do domu doszło do tragicznego wypadku. Daga straciła kontrolę nad samochodem i uderzyła w kontener. Daga niestety nie przeżyła tego wypadku. Na miejscu natychmiast pojawił się Igor Kaczmarczyk (Rafał Mohr), który zamienił dziewczyny miejscami, przez co Sabina została oskarżona o jazdę pod wpływem alkoholu spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym.

Na miejscu wypadku zamontowany był monitoring. Kaczmarczyk jednak wykradł nagranie, na którym jest widoczne, że to Daga była kierowcą. Przyjaciele Sabiny postanowili uratować dziewczynę przed więzieniem.

W 2118. odcinku "Pierwszej miłości" Mikser (Błażej Michalski) i Dominik (Tomasz Włosok) podają się za informatyków, którzy mają usunąć awarię internetu w sklepie, do którego należy monitoring. Właściciel w końcu orientuje się, że chłopaki nie przyszli naprawiać sieci.

Czy Mikser i Dominik zdobędą nagranie? Czy uda im się uwolnić Sabinę?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×