"Pierwsza miłość" odcinek 2119. Przyjaciele wyciągną Sabinę z więzienia?

Sabina wciąż przebywa w więzieniu. W nowych odcinkach "Pierwszej miłości" po wakacjach 2015 przyjaciele zdobędą nagranie, które pozwoli udowodnić niewinność dziewczyny.

Multimedia

"Pierwsza miłość" odcinek 2119. - Polsat, poniedziałek, 31.08.2015, godz. 18:00

Sabina (Urszula Dębska) została oskarżona o spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym podczas jazdy po pijanemu. Wszystkiemu winien jest oczywiście Kaczmarczyk (Rafał Mohr). Kiedy Daga (Anna Szymańczyk) odwoziła pijaną Sabinę do domu doszło do wypadku. Na miejscu natychmiast zajwił się Igor, który zamienił miejscami nieprzytomne dziewczyny, przez co Sabina znalazła się za kierownicą auta.

W wypadku, pomimo reanimacji, zginęła Daga. Sabina, która wówczas była pijana i niewiele pamięta z tego wydarzenia, z pokorą przyjęła karę. Jedynym alibi Sabiny jest nagranie z monitoringu, na którym widać, że za kierownicą siada Daga. Niestety, Kaczmarczyk wykradł to nagranie i próbuje szantażować Karola Wekslera (Karol Starsburger), aby ten przepisał na niego cały swój majątek.

CZYTAJ TAKŻE: "PIERWSZA MIŁOŚĆ". MIKSER I DOMINIK ZDOBĘDĄ NAGRANIE OCZYSZCZAJĄCE SABINĘ Z ZARZUTÓW? NOWE ODCINKI "PIERWSZEJ MIŁOŚCI". EMILKA I BARTEK WRÓCĄ DO SIEBIE?

W ostatnich odcinkach przed wakacjami Mikser (Błażej Michalski) i Dominik (Tomasz Włosok) podstępem dostali się do sklepu, do którego należy monitoring. Przyjaciołom uda się zdobyć nagranie, które pozwoli udowodnić niewinność Sabiny.

Tego samego dnia jednak Igor i Karol spotykają się, aby podpisać dokumenty, dzięki którym Kaczmarczyk stanie się właścicielem fortuny Wekslerów w zamian za nagranie z monitoringu. Mąż Sabiny nie chce podpisać umowy, obawia się, że jest pokrętnie sformułowana. Czy Radek (Mateusz Banasiuk) zdąży pokazać Karolowi wykradzione nagranie?

NOWE ODCINKI "PIERWSZEJ MIŁOŚCI". SPRAWDŹ, CO SIĘ WYDARZY W SERIALU PO WAKACJACH 2015 [ZDJĘCIA]

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×