"Pierwsza miłość" odcinek 2276. Bartek odkrywa tajemnicę Toli! Powie Arturowi? [ZDJĘCIA]

Bartek dowiaduje się, że Tola nie jest w ciąży! Czy Miedzianowski powie prawdę Arturowi?

Multimedia

"Pierwsza miłość" odcinek 2276. - Polsat, wtorek, 12.04.2016, godz. 18:00

Bartek (Rafał Kwietniewski) cały czas wspiera Tolę (Anna Gzyra). Pewnego dnia Miedzianowski postanawia wyciągnąć ciężarną koleżankę na obiad. Kiedy Tola opuszcza na chwilę biuro na sekretarkę nagrywa się jej pani z kliniki in-vitro i potwierdza umówioną wizytę.

Kiedy Bartek zarzuca Kaniewskiej kłamstwo, ta wypiera się wszystkiego i twierdzi, że wizyta w klinice nie jest dla niej, lecz dla jej koleżanki. Miedzianowski jednak nie wierzy w te argumenty, Tola wpada w szał i wyrzuca go z biura.

CZYTAJ TAKŻE:
"PIERWSZA MIŁOŚĆ". TOLA PRZYZNA SIĘ ARTUROWI, ŻE NIE JEST W CIĄŻY? [ZDJĘCIA]
"PIERWSZA MIŁOŚĆ". TOMEK UCIEKA Z DOMU! CZY KULCZYCCY ODNAJDĄ SYNA? [ZDJĘCIA]

Bartek dzwoni do ginekologa, do którego umówił wcześniej Tolę i potwierdzają się jego przypuszczenia: asystentka Artura (Łukasz Płoszajski) nie jest w ciąży!

Miedzianowski chce uświadomić Tolę, że odkrył jej kłamstwo. Lekarz umawia się z nią i informuje, że wie, że nie jest w ciąży. Tola początkowo oburza się tymi zarzutami, ale w końcu poddaje się i przyznaje do kłamstwa.

– Byłam przekonana, że jestem w ciąży. Bardzo się bałam, nie chciałam tego. Mój świat się zawalił, Artur ma Kingę... miał Kingę, ale zaczął się starać i inni zaczęli się staraś, jak nigdy! Wszyscy tak o mnie dbali! I nagle okazało się... że to tylko leki. Efekt uboczny po lekach. Bartek, ja bym tego nie wymyśliła. To się stało po prostu. Ja tego chciałam, ale on mnie już nie chciał, tylko to dziecko. A ja tak bardzo chciałam, żeby on chciał... nawet jeżeli tylko to dziecko. Rozumiesz?

Bartek przekonuje Tolę, że to samo powinna powiedzieć Arturowi.

Czy asystentka Kulczyckiego przyzna się do wszystkiego?

"Pierwsza miłość" online. Gdzie obejrzeć "Pierwszą miłość" w internecie?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×