"Pierwsza miłość" odcinek 2292. Pocałunek Mariana i Anny! [ZDJĘCIA]

Odkąd Anna pojawiła się w Wadlewie wywróciła życie mieszkańców wsio do góry nogami. Jej kłótnia z Malwiną sprawiła, że bardzo zbliżyła się do Mariana, który od samego początku wstawia się za swoją lokatorką. W 2292. odcinku "Pierwszej miłości" będziemy świadkami pierwszego pocałunku Śmiałka i Anny!

Multimedia

"Pierwsza miłość" odcinek 2292. - Polsat, czwartek, 5.05.2016, godz. 18:00

Anna (Agnieszka Suchora) wzbudza kontrowersje wśród mieszkańców Wadlewa. Elegancka z nienagannymi manierami, a jednocześnie potrafiąca obchodzić się z bronią kobieta nie przypada do gustu zwłaszcza Malwinie (Agnieszka Wielgosz). Właścicielka sklepu rozpowszechnia we wsi coraz to nowe plotki na temat Anny. Wadlewianie są przerażeni, gdy słyszą, że lokatorka Mariana (Paweł Okoński) rzekomo uśmierciła swoich trzech mężów.

W końcu plotki docierają do samej zainteresowanej. Anna postanawia rozwiązać tę sytuację i udaje się do Malwiny, aby wyjaśnić sobie wszystkie nieporozumienia. Atmosfera jest jednak zbyt napięta i między paniami dochodzi do bójki!

Anna czuje się zażenowana całym tym zajściem i zamyka się w szopie Śmiałka. Marian postanawia opatrzyć rany swojej lokatorki i pocieszyć po awanturze z Malwiną. Kobieta jest wdzięczna Śmiałkowi, który za każdym razem ją wspiera.

Niespodziewanie Marian całuje Annę! Kobieta odwzajemnia pocałunek!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×