"Pierwsza miłość" odcinek 2317. Powrót Huberta! Będzie walczył o Marysię? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Takiego zwrotu akcji chyba nikt się nie spodziewał. W "Pierwszej miłości" ponownie zobaczymy Huberta. W 2317. odcinku serialu Schultz wraca do Polski! Czy zniszczy ślub Marysi i Michała? Czy będzie walczył o Majkę? A może przyjechał w zupełnie innym celu?

Multimedia

"Pierwsza miłość" odcinek 2317. - Polsat, czwartek, 9.06.2016, godz. 18:00

W odcinkach "Pierwszej miłości", które emitowane były w 2013 roku Marysia (Aneta Zając) związana była z Hubertem (Michał Czernecki). Majka poznała Schultza, gdy przez jakiś czas pracowała za granicą. Oboje bardzo zbliżyli się do siebie, zwłaszcza, gdy Hubert odebrał poród Majki.

Następnie tych dwoje połączyła wielka miłość, ale, jak to w życiu głównej bohaterki serialu, nie brakowało zwrotów akcji w ich związku. Największym problemem było pojawienie się Sandry (Monika Dryl) - dawnej ukochanej Huberta. Kobieta była bardzo zdeterminowana, aby odzyskać mężczyznę swojego życia. W końcu Sandra zaszła w ciążę z Schultzem. Hubert wyjechał z nią do Szwajcarii, gdzie mieli razem wychowywać dziecko.

Teraz, po trzech latach nieobecności, ponownie zobaczymy Schultza w "Pierwszej miłości"! W 2317. odcinku mężczyzna zjawia się w mieszkaniu Majki! Po co wrócił? Czy przez niego nie dojdzie do ślubu Marysi i Michała (Wojciech Błach)? Czy Schultz będzie walczył o Majkę?

Zobacz galerię

"Pierwsza miłość" online. Gdzie obejrzeć "Pierwszą miłość" w internecie?

Komentarze

Skomentuj
  • anula (gość)

    Ta roza to jakas pojebana, mysli ze ten film to jest naprawde ,hehe. A sama z dzieckiem zeby Majka byla hehe to chyba ty taka brzydka musisz byc ze z gory zakladasz ze lepiej byc samemu bo nik cie nie zechce

    17.05.2016 19:20
  • tdr (gość)

    Ten serial to juz flaki z olejem.:(

    17.05.2016 18:49
  • Rafał (gość)

    niech Paweł wróci do Marysi to było by dobre

    17.05.2016 17:16
  • bella (gość)

    dokładnie to tylko film roza troche przesadzasz bo gdyby nie tworzyli takich wątków nie było by filmu :) a mysle ze Ty nie chcialabys być sama z dzieckiem ...

    17.05.2016 12:26
  • Ninka (gość)

    Róża sama jesteś wywłoką

    17.05.2016 12:02
  • ewelina (gość)

    Ale ty roza jesteś dziwna to jet tylko serial. I na tym to polega żeby ktos oszukiwal zdradzal kochal i tak dalej bo jak by tego nie bylo to bezsensowny byl by ten serial

    17.05.2016 09:55
  • Ewelina (gość)

    Ciekawa jestem co sie stalo z Sandra i ich dzieckiem?

    17.05.2016 09:31
  • se (gość)

    No i niech sandra wruci to dopiero będzie bój marysia kontra sandra:d