"Pierwsza miłość" odcinek 2380. Krystian wyznaje Melce miłość! Wrócą do siebie? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Krystian uświadomił sobie, jak bardzo zależy mu na Melce i postanawia poprosić ją o drugą szansę. Sprawdź, co wydarzy się w 2380. odcinku "Pierwszej miłości".

Multimedia

"Pierwsza miłość" odcinek 2380. - Polsat, wtorek, 22 listopada 2016, godz. 18:00

Krystian (Patryk Pniewski) i Melka (Ewa Jakubowicz) mają za sobą burzliwą przeszłość. Kiedy emocje po rozstaniu opadły para zaczęła się przyjaźnić, ale między nimi nadal iskrzyło. Zaginięcie Melki uświadomiło Krystianowi, że nadal mu na niej bardzo zależy. Na dodatek pojawienie się Pawła (Michał Malinowski), który je zakochany w Amelii, sprawiło, że Domański stał się zazdrosny i stara się odzyskać ukochaną.

Krystian wręczył nawet Melce sentymentalny prezent: album z ich zdjęciami, który miał przywołać dawne wspomnienia i odrodzić uczucie. Ten gest ewidentnie dał Amelii do myślenia, ponieważ na randce z Pawłem nie mogła przestać myśleć o Krystianie.

W 2380. odcinku "Pierwszej miłości" Domański postanawia powiedzieć Melce, co czuje i poprosić ją o drugą szansę. Melka jest zaskoczona wyznaniem Krystiana i nie wie, co odpowiedzieć. W końcu proponuje mu, aby... zostali przyjaciółmi, ponieważ ona nie odwzajemnia jego uczuć. Domański jest załamany, ale nie poddaje się. Posuwa się nawet do kłamstwa, aby uniemożliwić spotkanie Pawła i Melki.

Czy Krystian odzyska Melkę?

PIERWSZA MIŁOŚĆ - CZYTAJ WIĘCEJ:

KRYSTIAN PRÓBUJE ODZYSKAĆ MELKĘ, A DRAGON ZNÓW WKRACZA DO AKCJI! CO WYDARZY SIĘ W 2379 - 2383 ODCINKACH? [WIDEO+ZDJĘCIA]
MELKA I PAWEŁ NA RANDCE. CO Z KRYSTIANEM?! [WIDEO+ZDJĘCIA]

"Pierwsza miłość" online. Gdzie obejrzeć "Pierwszą miłość" w internecie?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×