"Pierwsza miłość" odcinek 2382. Ingrid zjawia się u Jowity i Radka [WIDEO+ZDJĘCIA]

Jowita i Radek zastanawiają się, kto opłacił kosztowne leczenie ich córeczki, kiedy w szpitalu pojawia się Ingrid... Sprawdź, co wydarzy się w 2382. odcinku "Pierwszej miłości".

Multimedia

"Pierwsza miłość" odcinek 2382. - Polsat, czwartek, 24 listopada 2016, godz. 18:00

Jowita (Joanna Opozda) urodziła wcześniaka, któremu lekarze dawali niewiele szans na przeżycie. Po kilku dniach noworodek nabierał sił, ale jedynym ratunkiem dla niego było kosztowne leczenie w prywatnej klinice. Radek (Mateusz Banasiuk) próbował za wszelką cenę zorganizować pieniądze, kiedy nagle okazało się, że terapia dla córeczki została już opłacona.

W 2382. odcinku "Pierwszej miłości" Jowicie nie daje spokoju myśl, kto zafundował jej dziecku leczenie. Kaczmarek prosi ukochanego, aby dowiedział się. W szpitalu Zieliński dowiaduje się, że darczyńcą była elegancka kobieta... To nie zaspokaja ciekawości Jowity, dlatego prosi Radka, aby zdobył więcej informacji. Zieliński próbuje włamać się na konto tajemniczej kobiety, ale jest ono zbyt dobrze zabezpieczone.

W pewnym momencie w sali pojawia się jakaś brunetka (Monika Krzywkowska), na której widok Jowita reaguje nerwowo.

– Kim jest ta kobieta? – Radek nie wie, dlaczego ukochana zaczyna się denerwować.
– Czego chcesz? – pyta Jowita.
– Dobrze wiesz. Tego samego, co Ty... – odpowiada brunetka i wzruszona patrzy na noworodka.

Zieliński nadal nie wie, co się dzieje, aż w końcu kobieta przedstawia się.

– Ingrid Chinasky, siostra Teda i wasz anonimowy darczyńca. Pomyślałam, że dobrze by było się poznać zanim spotkamy się w sądzie. Malutka niedługo trafi do naszej rodziny, nacieszcie się nią póki czas. Do zobaczenia.

Czy Ingrid odbierze dziecko Jowicie i Radkowi?

Zobacz galerię

PIERWSZA MIŁOŚĆ - CZYTAJ WIĘCEJ:

KRYSTIAN OKŁAMUJE MELKĘ, ŻEBY NIE DOPUŚCIĆ DO JEJ SPOTKANIA Z PAWŁEM [WIDEO+ZDJĘCIA]
MONIKA KRZYWKOWSKA DOŁĄCZYŁA DO OBSADY. KOGO ZAGRA? [WIDEO+ZDJĘCIA]

"Pierwsza miłość" online. Gdzie obejrzeć "Pierwszą miłość" w internecie?

Komentarze

Skomentuj
 • Margo (gość)

  Wcześniak urodzony w 6 miesiącu jest w bardzo ciężkim stanie, każdego dnia walczy o życie! A ten ich oddycha normalnie, nie potrzebuje żadnej skaplikowanej aparatury, macha rękami i nogami i już po pierwszym dniu w prywatnej klinice wiedzą że jest super. Jowita po cc skacze jak kózka. Amerykanie gadają że sobą po polsku. Normalnie parodia, patrzeć się na to nie da! Moze warto było wątek wczesniactwa skonsultować z lekarzami bo mógł to być mocny wątek a wyszła parodia. Oglądam ten serial jako jeden z nielicznych, ale chyba zrobię sobie przerwę, bo szkoda moich nerwów.

  09.12.2016 18:15
 • Sonia (gość)

  Cieszę się że gra Monika K. Uwielbiam ją, super aktorka,po prostu klasa.

  27.11.2016 10:26
 • ppppp (gość)

  Ten serial na początku był Oki.. ale teraz każdy z każdym tam jest.. normalnie moda na sukces jak nic. .. Nie da się już oglądać tego scierwa.. apel do Polsatu, weźcie tego scierwa nie puszczajcie.

  27.11.2016 00:56
 • Berenika strehlau (gość)

  Ja mysle ze moze zostac jawiga i radek to ich rodzina ta tam kobieta nie moze odebrac to robi

  26.11.2016 10:34
 • wiki.mila (gość)

  Chcę aby dziecko było przy jowicie i radku a ingrid powinni razem z tedem wsadzić do więzienia nie możecie odebrać dziecko jest jowity i radka Proszę

  25.11.2016 09:48
 • GG (gość)

  Parodia ukazania wcześniactwa, duże dziecko leżące w inkubatorze bez żadnej aparatury podtrzymującej oddychanie, mierzącej saturację itp. i jeszcze te nikłe szanse na przeżycie dziecka, które bez aparatury leży w inkubatorze.

  25.11.2016 00:26
 • natalia konopińska (gość)

  Muj ulubiony film

  24.11.2016 18:52
 • mgla (gość)

  Masz rację...

  24.11.2016 18:49
 • gggg (gość)

  Kiedyś jeszcze dało się to oglądać, ale ostatnio chyba na siłę chcą zrobić z tego serialu kryminał. Najbardziej żałosną rzeczą była rozmowa Teda z Ingrid - rodzeństwo obcokrajowców rozmawia ze sobą łamaną polszczyzną... no ludzie!

  24.11.2016 18:46

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×