"Pierwsza miłość" odcinek 2392. Aśka i Tymoteusz. Co ich połączy? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Aśka i Tymoteusz poznali się, kiedy dziewczyna pracowała u Bogumiła. Co połączy Aśkę i Tymoteusza? Sprawdź, co wydarzy się w 2392. odcinku "Pierwszej miłości".

Multimedia

"Pierwsza miłość" odcinek 2392. - czwartek, 8 grudnia 2016, godz. 18:00

Aśka (Paulina Gałązka) próbuje ułożyć sobie życie. Dziewczyna z jednej strony szuka wielkiej miłości, jednak z drugiej pociągają ją łatwe zarobki i wygodne życie, co nie zawsze wiąże się z prawdziwym uczuciem.

Aśka zdecydowała się na pracę u Bogumiła (Bronisław Wrocławski), u którego na początku sprzątała w seksownym stroju. Mężczyzna zapragnął jednak czegoś więcej i chciał płacić dziewczynie za przytulanie. Na pierwszej takiej sesji przyłapał ich Tymoteusz (Piotr Gawron-Jedlikowski).

W 2392. odcinku "Pierwszej miłości" Aśka rezygnuje z pracy u Bogumiła, kiedy nagle pojawia się Tymoteusz. Chłopak umawia się z Aśką na kawę, na której wyjawia jej, że jest wyjątkowo nieśmiały, a chciałby mieć dziewczynę. Para umawia się, że chłopak będzie płacił Aśce za to, że będzie udawała jego ukochaną. Czy wspólny interes sprawi, że Aśka i Tymoteusz będą parą?

Zobacz galerię

PIERWSZA MIŁOŚĆ - CZYTAJ WIĘCEJ:

TOLA, KINGA I ARTUR W SĄDZIE! KTO PÓJDZIE DO WIĘZIENIA? [WIDEO+ZDJĘCIA]
AŚKA EROTYCZNĄ SPRZĄTACZKĄ! [WIDEO+ZDJĘCIA]

"Pierwsza miłość" online. Gdzie obejrzeć "Pierwszą miłość" w internecie?

Komentarze

Skomentuj
  • paulina (gość)

    Nie

    11.12.2016 12:15

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×