"Pierwsza miłość" odcinek 2394. Melka i Paweł oddadzą pieniądze Krystianowi? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Melka i Paweł zastanawiają się, jak mogą zdobyć pieniądze dla Krystiana. Przyznają się, że to oni stoją za zniknięciem majątku Domańskiego? Sprawdź, co wydarzy się w 2394. odcinku "Pierwszej miłości".

Multimedia

"Pierwsza miłość" odcinek 2394. - Polsat, poniedziałek, 12 grudnia 2016, godz. 18:00

Melka (Ewa Jakubowicz) podała Dragonowi (Krzysztof Zych) login i hasło do konta Krystiana (Patryk Pniewski), aby ratować Pawła (Michał Malinowski). Bandyta zdążył przelać wszystkie pieniądze na swoje konto zanim Domański zorientował się, że został okradziony. Kiedy Krystian orientuje się, że jego pieniądze zniknęły, o kradzież oskarża Ewę (Ewa Gawryluk), ponieważ ona jedyna znała dane do logowania. Melka chce przyznać się Domańskiemu, że to ona stoi za wszystkim, ale brakuje jej odwagi. Na dodatek do tego pomysłu zniechęca ją Paweł.

W 2394. odcinku "Pierwszej miłości" Paweł przyjeżdża do Wrocławia i razem z Melką próbują wymyślić sposób, jak zdobyć pieniądze dla Krystiana. Długosz wciąż uważa, że powinna przyznać się Domańskiemu do wszystkiego, ale Nowogrodzki zdecydowanie nie zgadza się na to. Melka i Paweł postanawiają pójść do pracy i zaoszczędzić jak najwięcej pieniędzy, jednak na zebranie całej sumy potrzebują kilka lat!

Jaką decyzję podejmą Melka i Paweł?

Zobacz galerię

PIERWSZA MIŁOŚĆ - CZYTAJ WIĘCEJ:

KRYSTIAN OSKARŻA EWĘ O KRADZIEŻ! CZY MELKA SIĘ PRZYZNA? [WIDEO+ZDJĘCIA]
KRYSTIAN ODKRYWA BRAK PIENIĘDZY NA KONCIE! [WIDEO+ZDJĘCIA]

"Pierwsza miłość" online. Gdzie obejrzeć "Pierwszą miłość" w internecie?

Komentarze

Skomentuj
  • yggy (gość)

    co za ciecie

    12.12.2016 15:56

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×