"Pierwsza miłość" odcinek 2404. Aśka zrywa kontakt z Tymoteuszem! To koniec? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Aśka zaangażowała się w relację z Tymoteuszem. Ten jednak nie odwzajemnia jej uczuć, dlatego dziewczyna postanawia zerwać z nim kontakt. Sprawdź, co wydarzy się w 2404. odcinku "Pierwszej miłości".

Multimedia

"Pierwsza miłość" odcinek 2404. - Polsat, wtorek, 27 grudnia 2016, godz. 18:00

Aśka (Paulina Gałązka) od jakiegoś czasu próbowała znaleźć miłość i... pieniądze. Początkowo spodobała jej się praca u Bogumiła (Bronisław Wrocławski), który sowicie wynagradzał ją za sprzątanie w seksownym stroju. Kiedy mężczyzna zapragnął, aby Aśka okazywała mu czułość, dziewczyna zrezygnowała z tej posady. W międzyczasie poznała Tymoteusza (Piotr Gawron-Jedlikowski).

Aśka i Tymoteusz. Co ich połączy? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Aśka i Tymoteusz zawarli układ: chłopak płacił jej za naukę randkowania. W tym czasie Aśka zaangażowała się w relację z uroczym nowym znajomym i liczyła, że Tymoteusz odwzajemnia jej uczucia. Okazało się jednak, że chłopak chciał zrobić wrażenie na swojej miłości z przedszkola.

W 2404. odcinku "Pierwszej miłości" Aśka postanawia zerwać kontakty z Tymoteuszem, ponieważ zbyt mocno zaangażowała się w tę znajomość. Pieniądze, które zarobiła na lekcjach randkowania natomiast chce przekazać na szczytny cel.

Czy to koniec relacji Aśki i Tymoteusza?

Moja postać czyli Aśka czekała na chłopaka trzy lata. W końcu po różnych perypetiach ustatkowała się i znalazła sobie miłość - powiedziała nam Paulina Gałązka.

Czy możemy spodziewać się szczęśliwego zakończenia? Zobaczcie, co jeszcze zdradziła nam serialowa Aśka:

Zobacz galerię

"Pierwsza miłość" online. Gdzie obejrzeć "Pierwszą miłość" w internecie?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×