"Pierwsza miłość" odcinek 2417. Ślub Marysi i Michała! Zobacz zdjęcia z wyjątkowej ceremonii! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Po wielu zawirowaniach w końcu dochodzi do ślubu Marysi i Michała. Zobaczcie zdjęcia z wyjątkowej ceremonii. Co wydarzy się w 2417 odcinku "Pierwszej miłości".

Multimedia

"Pierwsza miłość" odcinek 2417. - Polsat, piątek, 13 stycznia 2017, godz. 18:00

Marysia (Aneta Zając) i Michał (Wojciech Błach) już kilka razy próbowali wziąć ślub. Cały czas coś jednak stawało im na przeszkodzie. Kiedy wydawało się, że wszystko im się układa i mogą spokojnie planować ceremonię, znów pojawiły się problemy.

Melka, Paweł i Krystian razem w górach! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Po nieporozumieniu Krystiana (Patryk Pniewski) i Melki (Ewa Jakubowicz), Domański wyjeżdża z synem i nikomu nie mówi dokąd się wybierają. Ich wyjazd oczyszcza jednak atmosferę i po powrocie Michał prosi Marysię, żeby spróbowali kolejny raz. Kiedy Majka zgadza się, Domański dochodzi do wniosku, że nadszedł w końcu czas na ślub. Krystian i Melka pomagają zorganizować mu wyjątkową ceremonię. Narzeczeni razem z Krystianem, Melką i Pawłem wyjeżdżają w góry. Radosz niczego jednak nie podejrzewa.

W 2417. odcinku "Pierwszej miłości" dochodzi do romantycznej ceremonii zaślubin w górskim otoczeniu. Nowożeńcy w towarzystwie najbliższych wypowiadają słowa przysięgi, a później z szampanem w ręku świętują.

Czy to już koniec problemów Marysi i Michała?

Zobacz galerię

"Pierwsza miłość" online. Gdzie obejrzeć "Pierwszą miłość" w internecie?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×