"Pierwsza miłość" odcinek 2421. Paweł przyłapuje Melkę i Krystiana w Barbarianie [WIDEO+ZDJĘCIA]

Krystian jest przybity po awanturze rodziców. Kiedy Melka próbuje go pocieszyć, niespodziewanie pojawia się Paweł. Co wydarzy się w 2421. odcinku "Pierwszej miłości"?

Multimedia

"Pierwsza miłość" odcinek 2421. - Polsat, czwartek, 19 stycznia 2017, godz. 18:00

Na powtórnym nieoficjalnym weselu Marysi (Aneta Zając) i Michała (Wojciech Błach) niespodziewanie zjawiła się Ewa (Ewa Gawryluk). Kobieta jest wściekła, kiedy okazuje się, że nikt jej nie poinformował o powrocie z gór oraz o tak ważnym wydarzeniu, jakim jest ślub. Dochodzi do awantury.

Ponowne wesele Marysi i Michała! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 2421. odcinku "Pierwszej miłości" Krystian (Patryk Pniewski) nie może odnaleźć się w obecnej sytuacji, kiedy każde z rodziców ma zarzuty wobec siebie. Chłopak wymyka się z domu. Melka (Ewa Jakubowicz) odnajduje go w Barbarianie i próbuje pocieszyć go. Dawni kochankowie świetnie się rozumieją, ale w tym samym czasie Paweł (Michał Malinowski) próbuje dodzwonić się do ukochanej. Melka zbywa go jednak.

Sabina (Urszula Dębska) proponuje Pawłowi wspólne wyjście na piwo skoro mają wolny wieczór. W Barbarianie trafiają na Melkę i Krystiana. Co zrobi Paweł na widok ukochanej z byłym chłopakiem?

Zobacz galerię

"Pierwsza miłość" online. Gdzie obejrzeć "Pierwszą miłość" w internecie?

Komentarze

Skomentuj
  • Laura124 (gość)

    Fajnie by było jakby Melka była z Krystianem, a Paweł z Sabiną, bo pasują do siebie.

    21.01.2017 18:38

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×