"Pierwsza miłość" odcinek 2422. Melka zamieszka z Krystianem! Co na to Paweł? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Marysia postanawia przeprowadzić się z Melką i Julką do Michała. Jak Paweł zareaguje na informację, że jego ukochana będzie mieszkać z Krystianem? Sprawdź, co wydarzy się w 2422. odcinku "Pierwszej miłości".

Multimedia

"Pierwsza miłość" odcinek 2422. - Polsat, piątek, 20 stycznia 2017, godz. 18:00

Marysia (Aneta Zając) i Michał (Wojciech Błach) w końcu wzięli ślub. Tym razem obyło się bez długich i dużych przygotowań. Domański zrobił ukochanej niespodziankę: zabrał ją w góry, gdzie wzięli skromny ślub na stoku. Po powrocie do Wrocławia nowożeńcy muszą uporządkować swoje życie - w końcu wciąż mieszkają oddzielnie.

Paweł przyłapuje Melkę i Krystiana w Barbarianie [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 2422. odcinku "Pierwszej miłości" Marysia postanawia przeprowadzić się z Julką (Łucja Kawczak) i Melką (Ewa Jakubowicz) do Domańskiego. Przeprowadzka oznacza, że Melka będzie mieszkać pod jednym dachem z Krystianem (Patryk Pniewski). Taka informacja na pewno nie spodoba się Pawłowi (Michał Malinowski), który ostatnio przyłapał ukochaną i młodego Domańskiego w Barbarianie. Zaufanie Nowogrodzkiego do Melki maleje, mimo jej zapewnień, że nic jej już nie łączy z Krystianem.

Jaki finał będzie miało mieszkanie pod jednym dachem?

Zobacz galerię

"Pierwsza miłość" online. Gdzie obejrzeć "Pierwszą miłość" w internecie?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×