"Pierwsza miłość" odcinek 2451. Paweł wyprowadza się od Melki! Zamieszka z Dominiką? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Melka kazała Dominice wyprowadzić się z jej mieszkania. Razem z nią wyprowadził się Paweł... Sprawdź, co wydarzy się w 2451. odcinku "Pierwszej miłości".

Multimedia

"Pierwsza miłość" odcinek 2451. - Polsat, czwartek, 2 marca 2017, godz. 18:0

Dominika (Maria Szafirska) wyznała Pawłowi (Michał Malinowski), że naprawdę była z nim w ciąży. To sprawiło, że Nowogrodzki jeszcze bardziej poczuł się w obowiązku pomóc dziewczynie.

Po powrocie do domu Dominika przeprosiła Melkę (Ewa Jakubowicz) za swoje zachowanie. Melka nie miała zamiaru jednak dłużej tolerować tej sytuacji i kazała Dominice wyprowadzić się.

Melka każe Dominice wyprowadzić się! Co na to Paweł? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 2451. odcinku "Pierwszej miłości" Dominika pakuje swoje rzeczy. Melka ma zamiar porozmawiać szczerze z Pawłem po powrocie do domu. Jednak w mieszkaniu znajduje tylko list od ukochanego, w którym wyznaje, że musi teraz pomóc Dominice! Melka jest zrozpaczona!

W tym czasie Paweł i Dominika wynajmują pokój w hotelu...

Zobacz galerię

"Pierwsza miłość" online. Gdzie obejrzeć "Pierwszą miłość" w internecie?

Komentarze

Skomentuj
 • a=p=miłośc (gość)

  amelka wes wybacz pawłowi pliska pliska

  04.03.2017 13:41
 • molly (gość)

  TAK MELKA POWINNA SIĘ WZIĄŚĆ W GARŚĆ .A DOMINIKA POWINNA ZOSTAWIĆ JĄ I PAWŁA W SPOKOJU.A PAWEŁ ZAMIAST UCIEKAĆ OD MELKI TO POWINIEN STAĆ PO JEJ STRONIE A NIE PO STRONIE DOMINIKI.MOLLY VER MADELAINE

  02.03.2017 08:21
 • gfdfdf (gość)

  ta dominika musi odejsc bo inaczej kazdy przestanie oglondac a pawel jest głupi ze zostawił amelke pierwsze daje jej nadzieje a póżniej zóca ja dla durnej dominiki nawet tego imienia mi się nie chce pisac ale amelka weś sie w garść ja cie lubie oglondać tylko nie dominiki i pawła

  02.03.2017 05:52

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×