"Pierwsza miłość" odcinek 2452. Paweł spędzi noc z Dominiką?! To już koniec związku z Melką? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Intrygi Dominiki przynoszą rezultat! Paweł wyprowadza się od Melki i zatrzymuje się z nią w hotelu. Sprawdź, co wydarzy się w 2452. odcinku "Pierwszej miłości".

Multimedia

"Pierwsza miłość" odcinek 2452. - Polsat, piątek, 3 marca 2017, godz. 18:00

Pojawienie się Dominiki (Maria Szafirska) wywróciło do góry nogami życie Melki (Ewa Jakubowicz) i Pawła (Michał Malinowski). Przyjaciółka Nowogrodzkiego robi wszystko, aby skłócić zakochanych i zdobyć serce Pawła. Jej intrygi przyniosły skutek. Nowogrodzki wyprowadził się od Melki i zatrzymał się z Dominiką w hotelu.

Dominika wprowadza się do Melki i Pawła! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 2452. odcinku "Pierwszej miłości" Paweł i Dominika cały czas przebywają w hotelu. Melka jest zdruzgotana i nie może uwierzyć w to, co się stało. W tych trudnych chwilach wspiera ją Krystian (Patryk Pniewski), który przez to zaniedbuje Martę (Joanna Jarmołowicz).

Dominika postanawia wykorzystać tę sytuację i uwieść Pawła. Dziewczyna ubiera się w seksowną bieliznę i próbuje zaciągnąć Nowogrodzkiego do łóżka. Czy Paweł zdradzi Melkę?

Zobacz galerię

"Pierwsza miłość" online. Gdzie obejrzeć "Pierwszą miłość" w internecie?

Komentarze

Skomentuj
  • Dobra duszyczka.. (gość)

    Teraz to się nie źle dzieje.. Mela fajnie wygląda z Pawłem i wgl fajny był dopóki Dominika się nie pojawiła.. Ale jaj to w serialu za kolorowo i za dobrze nie może być musi się coś dziać bo by się nudziło.. Krystian to jest prostak moim zdaniem Gówniarz, który bawi się tylko uczuciami i intryguje tak samo jak ta beznadziejna Dominika..

    02.03.2017 19:45
  • sabina (gość)

    mela nie daj sie tym głupkom ale krystian jest zajety ale jeszcz zobaczymy co z tego wyjdzie

    02.03.2017 06:04
  • Arletta (gość)

    Też się z tym zgodzę. Paweł może jest przystojny ale w głowie ma nie pokolei. Ta cała Dominisia wszystko robi by być bliżej Pawła a on idiota jej wierzy. Knuje by znów do niego wrócić. Krystiana za bardzo nie lubię ale powinien być z Melką skoro Paweł taki prostak.... zobaczymy co się dalej wydazy teraz tylko czekać z niecierpliwością na dalsze odcinki.... 😘😘

    01.03.2017 23:38
  • Gosc (gość)

    Ten serial to sie robi taki syf ze parodia jakas.. Na poczatku Melka to pusta dziewczyna a teraz to Pawel sie zachowuje jakby sie z szympansem na mozg wymienil.. kto wogole tak w zyciu by zrobil by odejsc od ukochanje osoby by wspierac jakas byla laske do ktorej juz nic nie czuje i tak naprawde nic nie jest winien.. a to ze niby nie widzi co ta idiotka Dominika robi.. nawet nie ma honoru by sie sama wyniesc.. coraz gorszy syf sie robi i naprawde pomyslow im zabraklo na kolejne odcinki

    01.03.2017 01:22
  • Gość (gość)

    Mela powinna być z Pawłem ale Dominika wszystko psuje Krystiana nie nawidze a Paweł robi się głupi na początku był zajeisty

    28.02.2017 23:35
  • Gość (gość)

    Mela powinna być z Pawłem ale Dominika wszystko psuje Krystiana nie nawidze a Paweł robi się głupi na początku był zajeisty

    28.02.2017 23:35
  • Mati (gość)

    Wie ktoś moze kto spiewa piosenke po pierwszej minucie?

    25.02.2017 20:55
  • anomin (gość)

    Idiotka z tej dominiki a paweł jest idiotą że jej wierzy

    25.02.2017 11:39
  • Daga (gość)

    Mam dobrą informację Melka będzie z Krystianem.

    25.02.2017 07:28
  • Fana ma (gość)

    Dominika ma coz z glowa

    24.02.2017 19:03
  • Zła (gość)

    No masakra! Ja nie wierzę w to co się dzieje w tym filmie :/ Mela nie daj się tej idiotce a tego kreatyna zostaw bo przystojny to on może i jest ale kiełbie we łbie....

    24.02.2017 18:57
  • Dagaa (gość)

    Melka powinnas byc z Krystianem a nie z tym pawlem

    24.02.2017 00:54
  • Klaudia1 (gość)

    Melka roztań sie z pawlem lepiej wygladasz z krystianem

    23.02.2017 14:49
  • Klaudia (gość)

    Beznadziejna i brzydka ! A Paweł głupi ze Jej wierzy !

    22.02.2017 22:51
  • ewa** (gość)

    Jeju co za beznadziejna dziewucha z tej Dominiki :/ Melka jej pomogla, a ta robi jej takie rzeczy. Mela nie daj sie :-*